Kam na vianočnú večeru?

andreaka11
27. okt 2013

chystame sa vianocne sviatky stravit na chate (v blizkosti cadce alebo liptovskeho mikulasa) bez toho, aby sme museli vyvarat. neviete o nejakej otvorenej restauracii s vianocnym menu?

nativanativa
27. okt 2013

@andreaka11 pochybujem ze niekde najdes otvorenu restiku na tento vianocny den , ja som robila v gastronomii a v zivote sa nam nestalo ,ze by sme mali otvorene , maximalne tak diskoteky sa otvaraju vecer
ale skus sa informovat , mozno predsa len .............

barborav
27. okt 2013

Ak je nejaky hotel na blizku,tak mozno tam. Inak potisku zavidim,moj sen takto aspon raz stravit Vianoce 😉
@andreaka11

andreaka11
autor
27. okt 2013

@barborav to bude prvykrat co takto mozno stravime vianoce. zijeme v zahranici a vzdy chodime na slovensko na vianoce, ale chceme skusit nieco nove. tak som zohnala chatu pre celu rodinu my+sestra s rodinou a rodicia. lenze chcela by som, aby sme si tie spolocne dni vsetci uzivali... tu u nas je normalne, ze vianocna vecera je v restauracii.... dufala som, ze sa najde nejaka restauracia ktora bude otvorena.....

jul11
27. okt 2013

@andreaka11 urcite nieco vygooglis,hotely ale aj penziony ponukaju vianocne pobyty.pri snv by som vedela,Hotel Plejsy ponuka vianocny pobyt.skus aj zlavove portaly

andreaka11
autor
27. okt 2013

@jul11 co je snv? ja som pozerala hotely, ale bude nas 9 a ked chceme stravit tyzden v hoteli, tak tam si pytaju nehorazne peniaze. co som nasla chatu, tak v blizkosti je penzion, ale bude zatvoreny...... 😖

jul11
27. okt 2013

@andreaka11 Spisska Nova Ves,alebo Krompachy.Ten hotel Plejsy.Chystame sa tam na lyzovacku a vsimla som si,se robia vianocny pobyt.sumu nepamatam.daj do googlu Relax Hotel Plejsy

petkaa28
27. okt 2013

Podla mna niektorý z hotelov v demanovskej jaskyni musia mat vianočnú večeru - len či aj pre mimo ubytovanyxh je otázka... Mrkni hotely - fim, tri studničky, grand jasná, v lm skús hotel Jánošík

Asi by som hľadala skôr v hoteloch ako v restikach

jul11
27. okt 2013

@andreaka11 pozri zlavove portaly,teraz som narychlo prebehla a pozri penzion ravence a aj vianocny pobyt na Zamkovskeho chate som nasla

andreaka11
autor
28. okt 2013

@petkaa28 dakujem za info. asi by ma to nenapadlo pytat sa tam. uz som poslala par maillov, tak dufam, ze pride nejaka kladna odpoved.

mima4
28. okt 2013

@andreaka11
neviem ako v zahranici, ale tu na vianoce kazdy chce byt doma so svojou rodinou a nie este v praci na stedry den.

andreaka11
autor
28. okt 2013

@mima4 to verim, ale ak su hotely otvorene cez sviatky, tak by mali zabezpecit aj stravovanie. ved snad by si hostia nevarili veceru na radiatore 😀

maca_p
28. okt 2013

@andreaka11 vianocne vecere su zväcsa pre ubytovanych, ale ked si podas poziadavku, urcite vyjdu 9 clennej rodine v ustrety, ak budu mat volne kapacity.
ak nie, musite si navarit sami, ruky vam neodpadnu. ved vas tam bude dost dospelych, tak to zdravo-hravo zvladnete. 😉
alebo oslovte majitela chaty, nech vam navari vianocnu veceru 😀
ineho riesenia niet 😉

elise
28. okt 2013

@andreaka11 ved si nemusite variť navarite doma a na chatu si donesiete 🙂 len ohrejte a papte 🙂 inak vianočné štedrovčerné večre pre neubytovaných vám pripravia v hoteloch kd je prevádzka ale musia to vedieť aspon na začiatku decembra lebo väčšinou pripravuju aj sučasne silvstrovské oslavy aby to stihali.

andreaka11
autor
29. okt 2013

predstavte si, nasla som!!! 😵

marietta0
22. máj 2014

@andreaka11 Ahoj, tento rok chceme ist aj my s celou rodinou na vian sviatky na chatu, mozes mi prosim napisat ako ste to vyriesili nakoniec vy? Dakujem

yollanda
22. máj 2014

my chodime kazdorocne prec na vianoce. naposledy sme boli v alpach rakuskych. je to super, spojime lyzovacku s vianocami. akurat tie potraviny... tie vzdy vlecieme s nami
my chceme tento rok ist do thajska, alebo na maledivy. neviem sa dockat

andreaka11
autor
22. máj 2014

@marietta0 vianoce sme stravili na liptove (vikendovechalupy.sk). nakoniec sme si varili na chate, lebo nas bolo vela. ale v jasnej bolo vela hotelov otvorenych cez vianoce a organizovali vianocne vecere. lenze platilo sa za to 30 eur na osobu.. a som rada, ze sme boli na liptove, lebo aj ked nie je sneh, vzdy sa tam da nieco robit. predtym som pozerala oscadnicu - tam som nasla chatu a tiez v cadci restauraciu, ktora bola otvorena pocas sviatkov, ale 1) ked som poslala mail do restauracie s otazkami, nikto mi neodpovedal a 2) keby tam nie je shen, tak neviem, co by sme v okoli mohli robit. preto ten liptov (aj tatralandia bola otvorena 25.!). snad som pomohla. (my sme boli na chate 9! kebyze sme len my 4, tak by sme isli na hotel aj s vecerou)

marietta0
22. máj 2014

@andreaka11 Velmi pekne dakujem, uz googlim 🙂