Kam na predĺžený víkend vo februári?

vikusjk
9. dec 2022

Caute baby. Kam by ste odporucili ist na predlzeny vikend vo februari? Idealne letecky, ale zas nie nejaky dlhocizny let, lebo sa to na tych par dni potom neoplati. Muz bude mat narodky a chcela by som nam zajednat napriklad narodeninovu veceru niekde na nejakom peknom mieste (pozn. - berieme isto aj dceru 10r) len neviem, kam by sme sa mohli ist kuk, aby bolo aj v danom meste co pozerat.
Vdaka za vsetky tipy a zelam vam krasny vikend 🙂

zuzanka.zuzu
9. dec 2022

Pariz, Rim, Benatky, kam len chces... ktore letisko? otvor si web, pozri odlety, vyber mesto, zaplat a ides. dnes ziadny problem. skor aky mas financny limit? podla toho sa zariad

zmrzlinka2021
9. dec 2022

@vikusjk Urcite Rím - jedno z najkrajších miest sveta podla mna. Pozriete aj pamiatky, budete mat aktivny spolocny cas, date niekde kvalitnu taliansku pizzu, kavičku

sissy27
9. dec 2022

@vikusjk kamkoľvek v rámci EU - španielsko, taliansko, francúzsko, severské krajiny… neviem odkiaľ si, ale ak vieš prežiť víkend v Bratislave, tak v akomkoľvek inom meste budeš mať čo pozerať cez víkend, aj s 10r slečnou.
Aj Praha je super, Varšava, Barcelona, Viedeň, Lisabon, Paríž, Rím, Valencia, Benátky, Neapol…

lucik194
9. dec 2022

ono vo februari by som sa ani na sever netrepala kvoli snehu a zime...... teda pokial nechcete lyzovat ..... ale skor asi city break myslis, vsak....

skor portugalsko (lisabon, porto), spanielsko (mallorca, andaluzia, barcelona a tiez za mna top valencia), taliansko (rim, benatky - ale to nemusite letiet), nieco na sicilii, francuzsko (pariz, provence....)...... nezatracovala by som ani brusel a amsterdam, obe su velmi prijemne mesta na predlzeny vikend a je tam co vidiet....

za mna minimalne rim v tomto case nebude smrdiet, lebo v lete je to otras ten smrad

vsetko co mas v europe mas do 3 hodin, takze to je kratky let 🙂

vikusjk
autor
9. dec 2022

@zuzanka.zuzu @zmrzlinka2021 @sissy27 dik baby, asi som mala dodat, ze Barcelona, Pariz, Rim, Benatky, Praha, Londyn sme uz boli
Inak presne na takyto tip som myslela, ze by niekto mohol mat, ze tam je super, tam sa isto chodte pozriet, len teda som zabudla napisat, kde sme uz boli.
@lucik194 Portugalsko znie dobre, neviem sice, ake tam byva vo februari pocasie - taky hlupy mesiac na vylety podla mna, radsej chodim na jar a v lete. Pozriem to Porto, Valenciu a Lisabon 🙂
Madeira je muzov sen, lebo je odtial CR7, ale to ked som videla ceny leteniek, tak to sa oplati viac na dlhsie a to uz teda aj v lepsom pocasi radsej.

anjelok
9. dec 2022

Brugy

lucik194
9. dec 2022

@vikusjk letenky jedine z viedne urcite na februar najdes v dobrej cene
najteplejsie (porto, lisabon, valencia) budes mat valenciu

no ono februar je mesiac s dazdom..... tahaj sa na vikendy blizsie k marcu.... s tymito medtami ani s jednym neslapnes vedla

vikusjk
autor
9. dec 2022

@lucik194 dik za info 🙂 jasne lety kuknem aj z BA, aj z Viedne. Uvidime, mozno som si somarinu vymyslela, ale tak ma koncom februara 40tku, tak to preto som si tak povedala, ze by to mohlo byt zaujimave. Ale je to fakt zly mesiac na vylety. Necham si to este prejst hlavou a mozno ho vezmem len niekam na obed na UFO 😅

lucik194
9. dec 2022

do tych 3 len s prestupom z BA

lucik194
9. dec 2022

z viedne napriamo

lucinka1988
9. dec 2022

@vikusjk za mňa topky v rámci Európy jednoznačne- Barcelona, Rím, Gdansk, Porto, veľmi mi učaroval aj Vadúz, to dáte aj autom..Záleží od financií, Vašich preferencií, čo sa páči jednému, nemusí sa inému..Možnosti je milión, skôr by som sa pýtala na cestovateľských fórach ako tu..Ja osobne poslednú dobu uprednostňujem miesta, ktoré nie sú až tak komerčné a kde nie sú davy ľudí, kde nechodí každý..Najbližšie mám na zozname Azerbajdžan, ale to som ja😉

mk1111111111
10. dec 2022

@vikusjk tak UFO je skvely vyber, je to zrekonstruovane a fakt to dycha luxusom, vyborne jedlo aj obsluha- obsluha patrila k stolu, aj uviedli k stolu, boli sme na Valentina- mali Valentinske menu. Da sa kupit aj ako darcekovy poukaz na meno

vikusjk
autor
11. dec 2022

@mk1111111111 fakt? a co ste si dali prosim ta? Ono je to tam take, ze ti naserviruju na tanier maly kusok jedla, tri bodky niecoho a ze najedz sa 😅 tak to musi ozaj stat za to, aby sme tam nechali dakych tristo eur mozno (kedze budeme traja, aj s dcerou)

mk1111111111
12. dec 2022

Tak mali vtedy menu, to sa asi meni podla ponuky. Jedlo vyborne, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, zakusok, sampanske, aj darcek bol. A najedli sme sa normalne, krasne naservirovane, fakt obsluha na urovni.v cene bola aj moznost vyjst na strechu na vyhliadku.
Este sme boli aj na Kamziku, tam to bolo tiez super, luxusne, skvele jedlo, tiez sme sa najedli a veza sa toci, tak kto este nebol, ma to pocas vecere aj s vyhliadkou dookolana vsetky strany - mesto, Karpaty

yoxinka
12. dec 2022

@vikusjk
My ideme vo februári na týždeň do Talianska. Do Bari sú lacné letenky 🤪 tam berieme auto a pochodíme si voľačo 😉.