Kam na dovolenku na Slovensku s ročným bejby 🙂 ?

slavka024
24. júl 2019

Ahojte mamičky.
Poradili by ste prosim dobre miesto na dovolenku na SVK? (Tatry,Liptov).Dobré ubytovanie,zaujimave okolie na vylety.Proste nieco vhodne na dovolenku s ročným dieťatkom.Dakujem pekne za tipy🙂

dnld
24. júl 2019

Permon je pre nas topka ale Sorea Trigan na strbskom plese je zase lepsi ked ste vacsia partia a je to priamo na strbskom.

hettinka
24. júl 2019

Liptovský Ján, hotely Avena, Alexandra

jankadr
24. júl 2019

Hotel Druzba a hotel Chopok.Druzba ma super bazeny

natalonkasandritka
2. aug 2019

Výstup na Gerlach- super zážitok pre dieťa

hettinka
2. aug 2019

@natalonkasandritka 😂😂😂🔝

delonko
20. okt 2019

@jankadr prosím ideme do Družby, vedela by si mi dať rady a typ kam na výlet do 7,9 ročnými deťmi. Ako to funguje vo welnes v hotely? Kam ste chodili obedovať? Ďakujem.

delonko
20. okt 2019

@jankadr Prosím ideme do Družby. Ak si tam bola prosím info o strave, wellness, výletoch s deťmi. Ďakujem.

montemotherone
20. okt 2019

@slavka024 Liptovský Ján- Máj, Avena ...

jankadr
20. okt 2019

@delonko blizko je lanovka na chopok.po okoli je fajn prechadzka.kontaktna zoo,villa betula.obed sme si dali v druzbe.prip.hotel chopok vyborne vari.alebo v liptovskom mikulasi v restike,uz kde sme boli na vylete.a boli sme s dvojrocnym a ja v 8.mesiaci:)cize skor pokojnejsie aktivity.

deedol
20. okt 2019

pripnem sa, zaujimaju ma vase tipy.
my sme boli s rocnym v salamandre (pri banskej stiavnici) a bolo fajn.

delonko
22. okt 2019

@montemotherone bola si SOREA Máj? S deťmi? Môžem poprosiť o referencie..
Typ na výlet? Ďakujem

montemotherone
22. okt 2019

@delonko áno. Chodievali sme tam aj na Štedrý večer, ale to už dávno. Posledný krát v 2016 na Vianoce. Vyhovovalo mi to, že je to veľký hotel, dieťa má kde behať, keď nechceš ísť von, a ani sedieť na izbe. V Avene oproti to až tak možné nie je. Tam sme chodili keď už boli deti väčšie. V Jáne sa dá pekne poprechádzať, pobicyklovať, či dať ľahkú túru+ priamo v Máji je bazén s termálnou vodou. Resp. je sírnatá, čiže teplotu nemá až takú vysokú, ale po chvíli pôsobí na telo tak, že sa zahreje 😊 +masáže (tie sa dajú zajednať aj oproti v Avene)... My sme odtiaľ vybehli aj k Štrbskému plesu a tak...

slavka024
autor
2. dec 2019

@natalonkasandritka šťastnú cestu

slavka024
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodkolienka81
3. dec 2019

@montemotherone no s rocnym dietatom by som do Maja nesla. Kedze vacsinu casu sa kolenackuje a teda ta cistota je tam diskutabilna. V kupelke som sa aj ja bala niecoho dotknut.. Bazen je hlboky a studeny a kvoli sirnym vyparom neviem, ci mozu tak male deti chodit. Inak ako lokalita, Liptovsky Jan, ano

ysseba
3. dec 2019

Tiež sa prikláňam k Liptovskému Jánu 🙂 Je tam super. My chodievame do Hotela Liptovský dvora. To sú krááásne chatky. V hlavnej budove je aj detský kútik, výlety po okolí sú pekné - dlhý chodník až do lesa vhodný s kočíkom (alebo aj odrážadlom pre starších), minislovensko, keby ste išli v lete, tak aj kúpalisko. Je tam aj kopec kde sa dá sánkovať. Na jar/jeseň kontaktná ZOO v blízkej dostupnosti autom. A taak, my to tam máme veľmi radi 🙂 A ešte wellness hotel Chopok, ale ten by som Ti odporučila asi až so starším dieťaťom. Tam sú aj animátorky, ktoré deti pekne pozabávajú, detský kútik celý presklenný - vidíš tam z baru na deti, takže si v kľude vypiješ kávu (alebo vínko 😀 ), takže to je taký relax hlavne pre rodičov 😀 detské diskotéky s maskotom - psom Chopíkom, v reštike pri stoloch detské stolíky a farbičkami a vymaľovávankami. Ale tam je na prechádzky taký dlhý chodník popri domoch/chatkách. Ale v Liptovskom Jáne sa mi lepšie kočíkovalo 🙂