Kam na dovolenku na Slovensku s 5 mesačným bábom?

marcelka85
19. jún 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či nemá niekto dobrý typ na dovolenku na Slovensku s 5 mesačným bábom, najlepšie kde je aj možnosť kúpania . Ďakujem

nikolet_89
19. jún 2013

ahoj ja by som sla jednoznacne do Medera da sa najst ubytko do 10 eur a blizko je velke kupalisko, kde je aj chladok, aj slniecko 🙂

luciaalex
19. jún 2013

Suhlas, meder je super, pekny areal, aj stromy -t. J. Chladok, ale v sezone rataj ze ide o rusne kupko, plne ceskych turistov. Ale moje decka v pohode spiav lete aj na kupalisku, ty musis vediet. Privatov je tam kopa, staci sivybrat ci chces obycajny starsi dom, resp. Izbu alebo nove hoteliky.

janinah
19. jún 2013

5mesačnému je najlepšie doma alebo u babky,podľa toho,kde majú dom/nie panelák/...chápem,že mama sa doma môže nudiť,ale ono je na dovolenky ešte malé,vidím tu viac nevýhod ako výhod

maca_p
19. jún 2013

@janinah co take konkretne moze malemu vadit?
ved to ma svoj rezim a pri jeho dodrzani, je jedno, ci je bejby v mederi, alebo pri jadrane... ja som letela so 4 mesacnym a prezil aj on, aj my, aj spolucestujuci.
cize, povedala by som, ze to netreba hnat do extremu ako egypt, ale mierna klima, tak ako je na slovensku mu neublizi ani v zahranici. este v takomto veku ked je, tak si relativne uzijes poslednu dovolenku bez lietaciek za dietatom, lebo o rok zabudni na vyvalovanie na deke s knihou a sektom v ruke 😀

zuuzika
19. jún 2013

My ideme o tyzden s 5mesacnym do Terchovej...

jankaja
19. jún 2013

my sme boli s 5 mesačnou dcérkou vo Vysokých Tatrách, síce bez kúpania, ale bolo super. A najmä to bolo v období takýchto horúčav a keďže bývame na juhozápadnom Slovensku, tak sme sa tam aj fajne "ochladili" a dcérke zmizli vyrážky z tepla, ktoré mala. A napriek následne pokračujúcim horúčavám sa už neobjavili. Zmena klímy zafungovala perfektne. Tento rok ideme zasa.

ela2710
19. jún 2013

My chodime do Dolnej Strehovej, je tam super 🙂 alebo ked bol maly, chodili sme aj len na take jednodnovky: Kremnica, Kováčová,...

taso3
23. jún 2013

Ahoj, skús pozrieť Patince ( Vellnes hotel Patince ). Hotel má štyri hviezdičky a je super, má vnútorne aj vonkajšie bazény, teplú vodu a vstup priamo s hotela. Dcérka mala štyri mesiace a nemám jedinú negatívnú skúsenosť. Hotel je prisposobený deťom, dá sa v pohode nakojiť, prezliesť na izbe a výťahom priamo no bazény ( v plavkách a kedže ubytovaný hostia majú neobmedzený vstup môžeš chodiť hore - dole ako potrebuješ ). Gabika

lu_cia
11. mar 2016

Mile mamicky, mame tu dalsi oblubeny pobyt pre rodicov, starych rodicov, s detickami od 6 mes. do 6 rokov!
Wellness hotel Patince**** v spolupraci s aqua baby klubom MOBIK Vás srdečne pozývajú na skvelý zážitkový 5 dňový pobyt spojený s baby plávaním. Viac info:
http://www.wellnesspatince.sk/pobyty-a-ceny/jar...

cica8
12. aug 2022

@janinah my sme boli na Orave a žiaden problém, miminko bolo postarané, užívali sme si to 😃nevidela som žiadne nevyhody