Kam na dovolenku do Maďarska?

anies10
22. jan 2015

Ahojte žienky, uvažujem nad dovolenkou v Maďarsku, vedeli by se mi poradiť kam ísť?
Sme 4-členná rodina s 12 roč chlapcom a 16 mes dievčatkov ( v lete), na týždňový pobyt príp predľžený víkend, záleží od ceny.Termín môže byť aj koncom júna a somozrejme júl, august. Najlepšie blízko hraníc so SLK, neviem po maďarsky tak aby sa tam dalo komunikovať anglicky, aj v reštikách.
Budem vám veľmi vďačná, ak poradíte. 😉

december
22. jan 2015

Ak mate radi welnes tak Zalakaros hotel Freya.alebo kupele Sarvar

lentilka46
12. nov 2016

@december prosim, v tych kupeloch sarvar sa dohovorim aj slovensky alebo cesky? Dakujem moc 🙂

ivett311
12. nov 2016

Visegrád Hotel Silvanus, my sme tam boli v lete, je Top. Jedlo vynikajuce, velky vyber aj pre deti a vedia po anglicky. Aj cenovo je fajn

winnerka
12. nov 2016

Ja odporúčam thermal hotel Visegrád ! Perfektne spa, vynikajúca kuchyňa, krásne prostredie a vedia vcelku dobre po anglicky

lentilka46
12. nov 2016

@ivett311
@winnerka dakujem, no hladame nieco,kde sa da dohovorit slovensky akebo cesky..chceme darcek pre svokrovcov a ti anglicky ani nemecky nevedia

jasminet
12. nov 2016

pochybujem, ze niekde v madarsku vedia po slov. alebo cesky. inak hotel spirit v sarvar je super, ale to je trosku cenovo vyssie...

martinuska
12. nov 2016

@lentilka46 pocas leta v Nyireghaza sa da dohovorit aj po slovensky, maju aj menu v slovencine. Ale je to take klasicke kupalisko, s termalnym bazenom.

alexor
25. nov 2016

Ramada Resort

jan6
25. nov 2016

my jazdíme do termálov do maďarska.

tarvika
25. nov 2016

@lentilka ak chces pre svokrovcov bez deti, odporucam chateau foldvary. je to hotel prerobeny z kastiela, nadherne prostredie, krasny park, ako stvorene na nicnerobenie, vyborne varia. manazer je slovak, aj jedna casnicka tam bola slovenka tento rok, takze bezproblemov sa dohovoris.

mimanr
25. nov 2016

Ja jednoznacne odporucam Bukfurdo, je to zo zapadneho slovenska tak 3,5 hodiny. Skvele hotely, aquapark, dobre papanie, csardy, pekne sa da dohovorit po anglicky, je tam velke ihrisko pre deti, turisticky vlacik, vypoziciavanie vozidiel-motokary, stvorbicykle a podobne, proste pre nas super, boli sme tam uz 3 ci 4 razy

liza68
30. nov 2016

@lentilka46 Hotel Thermal Visegrad aj ja odporučam! Tak ako pisala Winnerka je tam všetko top, krásne prostredie, vlani sme tam boli 3 x. A veľmi veľa ľudí tam robí od nás (okolie Štúrova) takže sa dá aj s tou slovenčinou tam ísť. Alebo hotel Bellevue **** v Ostrihome veľmi pekné, výborna strava.

makromolekula
21. jún 2017

@liza68 odporucas ho prosim aj s malinkymi detmi? dakujem

bg2014
21. jún 2017

Hajduszoboszlo,

liza68
22. jún 2017

@makromolekula Áno! Náš teraz už ná 7 rokov ale, do Thermalu chodíme od prvého roka! Maju aj bazénik pre tie najmenšie!