Kam na dovolenku do 600 eur na osobu?

alureb
7. júl 2022

Ľudia poradte🙏 od zajtra mame s mužom dovolenku. Chceli sme ísť hocikam do tých 600eur na osobu v rámci Európy ( dlhšie nechcem cestovať nakoľko som v 5 mesiaci). Ale všetko je vypredane🙈 s týmto som nerátala. Mate nejaké tipy nech nesedime doma a nepozerame na holé steny v byte?🙈

darinks01
7. júl 2022

Fúha tak ale to ste sa vážne skoro rozhýbali 🙂 Pred tým ste nevedeli že budete mať dovolenku? Ako ono sa dá nájsť si myslím, akurát včera mi napríklad písal známy že sa uvoľnil jeden apartmán v Chorvátsku, tak asi len treba sledovať, neviem či to nebude už aj o náhode 🙂

martina8888
7. júl 2022

@alureb Pozri Karibik ck na FB alebo google. Dávajú posledné voľne miesta a na poslednú chvilu zrušené. Možno zadarí a pojdete letecky k moru 😉

andreina27
7. júl 2022
panelacikova
7. júl 2022

@martina8888 vážne? za 600 eur letecky k moru? asi máš ale potom na mysli, že si bude sama nakupovať a variť, že?
@alureb za 600 jedine asi takú dovolenku, že budeš sebestačná, čo sa stravovania týka. lebo počítaj s tým, že ak ponúkajú iné služby okrem samotného ubytovania, vyjde ťa to drahšie (ak vôbec niečo ešte zoženieš). rovnako, ak by ste sa stravovali "vonku", že si dáte aspoň jeden obed niekde v reštaurácii, tak keď to v konečnom dôsledku sčítaš, budeš určite nad 600.

veverka84
7. júl 2022

@panelacikova da sa ale fakt uplny last minute rano hodia ponuku vecer letis - na FB Mtour mavaju taketo last minuty za super ceny

panelacikova
7. júl 2022

@veverka84 to musí byť ohromné šťastie, že v takej cene vychytá niečo naozaj seriózne a s kompletkou....

sense
7. júl 2022

Za tu sumu treba pozerať ultra läßt minute ze nájdeš ponuku, zaplatíš a ten istý deň pripadne ďalší skoro ráno ideš ale aj to zrejme za tu cenu nič extra. My máme len hôtel s ranajkamk za tu cenu v taliansku

veverka84
7. júl 2022

hej ale fakt to staci len sledovat a ked su dvaja dospeli tak neni o com - zbaleny do par min a ide sa, pokial v praci nemas problem .a super je ze uvadzaju uplnu sumu - ziadne priplatky poplatky a atd, my sme s nimi boli na olympeskej riviere grecko v stredu dali last minute stvratok poobede sa letelo a to sme sli s 3 detmi a v pohode sa to dalo vsetko stihnut.mali sme all inclusive a dve izby kedze syn je uz velky cize mali sme 2 izby 2 manzelske a 2 poschodove postele -vyuzivali sme len jednu 😂

sandra_kul
7. júl 2022

daju sa najst rozne last minute alebo aj ultra last minute, kde odchadzas aj na dalsi den a tam vedia byt ceny celkom nizke. tak ono je tento rok taky boom a ludia uz konecne chceli niekam ist, takze bol mozno vacsi dopyt

sissy27
7. júl 2022

@panelacikova nemusí byť ohromné šťastie, len musíš vedieť kde hľadať. Ak sú len dvaja dospelí a bez extra nárokov na konkrétnu destináciu, hotel atď, tak nájdu.

7lenka11
7. júl 2022

no neviem, či do 600 eur nájdeš letecký týždenný zájazd.. to by si asi musela natrafiť na lacné letenky a sama si vyskladať nejakú dovolenku na pár dní.. prípadne sever Chorvátska, autom, nejaký apartmán s vlastným stravovaním.. my tak ideme v auguste na 6 dní do Chorvátska, chceme zobrať mužovu sestru, pri mori nebola 6 rokov.. máme objednaný apartmán pre 3 ľudí.. na osobu to vychádza 250 eur + benzín každý cca 80 eur + strava a vreckové.. aj tak si myslím, že sa nebudeme zmestiť do 600 eur

maculkac
7. júl 2022

@alureb skús sa spýtať Elenky, @levandula247, možno poradí...

liljana
7. júl 2022

Ryan air pozriet najlacnejsi termin na nejaku peknu destinaciu, k tomu buknut apartman za 50 eur na noc cez booking.com a idete na tyzden.

terez246
7. júl 2022

@alureb mojadovolenka.eu na FB, alebo im zavolaj. Zajtra môžeš letieť. Na 7 dní do priemerného hotela v Egypte alebo Turecku sa dá. Možno +/- 50-100 € za poistenie. 😊

marse
7. júl 2022

zrejme budeš musieť nejake euro pridať https://koala.sk/objednavka/melissa-kleopatra-b...

tayla
7. júl 2022

@terez246 chce Európu

terez246
7. júl 2022

@tayla Neuvedomila som si, sorry. Ale aj tak dĺžka letu do Turecka je porovnateľná s európskymi destináciami. Ale máš pravdu. 😊

iwesska
7. júl 2022

Ostante na SK za tu cenu a mate vybavene🤷‍♀️ V piatom mesiaci by som rozhodne dlhe zahranicne cesty v tych horucavach neplanovala.

7lenka11
7. júl 2022

@iwesska dovolenka na Slovensku je v mnohých prípadoch drahšia ako tá v zahraničí 😔

mpg
7. júl 2022

@iwesska Ani ja by som v 5-tom mesiaci nešla do tých horúčav, niekde tu na SK napr. Štúrovo ak sa chcete kúpať, alebo niečo také oddychové ako Liptovský Ján.

alureb
autor
7. júl 2022

@darinks01 nevedeli skôr, záležalo to ako budem na tom v tehotenstve, ale je všetko v poriadku tak hľadáme...

alureb
autor
7. júl 2022

@panelacikova to nieje pravda...už som tak bola veeela krat...ultra last minute, all inclusive a paradicka👍
Len teraz je veľký problém po covide,veľký dopyt je

alureb
autor
7. júl 2022

Vdaka vám vsetkym baby za nápady, rady a tipy 👍

jana005
7. júl 2022

@alureb ahoj, toto som našla teraz na FB

iwesska
7. júl 2022

@7lenka11 Ale no,do 600€ sa v pohode zmesti a da sa vselico vidiet aj zazit. Jasne ale ze za tu cenu to Kempinski nebude...

matqa411211
7. júl 2022

@panelacikova staci hladat a nechodit cez cestovky, sledujem profil tourdesvet a tam minule pridali let z BA na Maltu obojsmerne za 69€, hotel za 43€ cize 370€ na tyzden s ubytkom a letenkami a do 600€ este kopec prachov na nejake restiky sem tam si navarit nieco sami, nic nerealne