Kam na dovolenku?

sofka13
15. jún 2024

Ahojte chcela by som poradit kam na dovolenku…
Planovala som Turecko ale kvoli extremne meskajucim letom to asi nema zmysel… Grecko vraj tiez dost meska …
Egypt uz neplanujem vobec kedze som si tam zazila svoje …
Neviete o nejakej prijemnej destinacii kde si to naozaj uzijeme a rezorty su na dobrej urovni ?
Dakujem☺️

marlo
15. jún 2024

Co bolo zle v Egypte? Premyslame nad nim... pripadne Turecko. Vsak kazdy let nemusi meskat.

sofka13
autor
15. jún 2024

@marlo v Egypte som odpadla…meska tam takmer kazdy let a letisko v Antalyi je extremne vytazene

petamich
15. jún 2024

nechapem, cize to, ze let meska 1-2 hodiny je pre teba dovod, ze si neuzijes dovolenku? Turecko ma viacere letiska nemusis letiet do Antalyie, rovnako aj Egypt (hoc teda netusim, co bol dovod, pre ktory si odpadla), da sa tam letiet aj pravidelnymi necharterovymi linkami, ktore meskaju vyrazne menej, pocas dovolenkovej sezony moze potencialne kazdy let do akejkolvek dovolenkovej destinacie meskat

kazdopadne napr. Mallorca, Menorka, Spanielsko a pripadne necharterovy let ale pravidelna linka

sofka13
autor
15. jún 2024

@petamich hodinku/ dva by sa dalo prezit no 8h uz nie

lucik194
16. jún 2024

@sofka13 za mna pani autorka, sediet na zadku a ostat doma.

lietadla mozu meskat vsade, na kazdom letisku, to neovplyvnis.
vsetko moze byt v pohode a akuratne tyzden pred tvojim odletom vyhlasia strajk a mas smolu.... netreba to tak prezivat.

Spanielsko v lete? meskaju tak isto, aj minuly rok aj predminuly sme ani raz neprileteli nacas, normalna linka, bola strasna burka nad Europou, druhy raz strajk v Barcelone,potom zase burka

nechat si tymto pokazit dovolenku 🤦🏻‍♀️

sasa1310
16. jún 2024

@sofka13 nám lety meškali aj v Grecku, Tunis, Malorka a môžem pokračovať

kristiii
16. jún 2024

@sofka13 prosím ťa, ja som meškala 4 hodiny z Košíc do Trenčína. Choď, kam chceš.

smutok20
16. jún 2024

My ideme Španielsko napríklad. Turecko by som nešla kvôli meškajúcim letom ani ja.

guudy
16. jún 2024

@sofka13
@smutok20
Mna by teda zaujimalo, ci ste si to len precitali na fb, alebo ste si overili info z inych zdrojov. Napr web letiska. Pretoze hned na uvodnej stranke maju info. Chodte a precitajte si…
Za mna, ste zbytocne hystericke…

smutok20
16. jún 2024

@guudy povedala som len svoj názor

abbey1
16. jún 2024

@sofka13 My sme našťastie mali zatiaľ vždy výbornú dovolenku ( aj v spomínanom Turecku ci v Egypte) , ale teda vždy vyberám dôkladne a viem, do čoho idem. Teraz sme sa vrátili z Maroka a bolo skvele. To však nie je rezortová dovolenka.

guudy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malasandrika
16. jún 2024

O tom Turecku ste len počuli, či aj zažili? Lebo posledné 3 roky lietadlo nemeškalo viac ako 10 minút.

luliu
16. jún 2024

@malasandrika píše o aktuálnej situácii, nie čo bolo minule roky

marca12
16. jún 2024

@smutok20 mozem sa opytat kam do Spanielska? Poznas Spanielsko? Uvazujeme aj my. No nemam skusenost. Ja hladam teple a kludne more,pozvolny vstup do mora. My sme rozmaznani severnym Talianskom,kde bola vzdy teplucka voda a kludne more.

marca12
16. jún 2024

@malasandrika Urcite? Svagrovci meskali minuly rok 4 hodiny a dalsiu hodinu kruzili nad letiskom. Ono s mensimi detmi nie je príjemné v noci cakat niekde na letisku. Samozrejme,ze lietadla meskaju. A prave preto ma kazdy pravo si vybrat kludnejsiu destinaciu. Nevidim nic zle na tom,ze sa opytala. Pustili ste sa tu do nej akoby neviem,co zle urobila.

malasandrika
16. jún 2024

@marca12 predstav si, že určite, nakoľko posledné roky chodíme do Turecka, dokonca do tej istej oblasti 😉

lakebabe
16. jún 2024

@sofka13 ak chceš podobnú úroveň Cyprus kukni Limak . Mňa tento rok odradili od Turecka tiež tie meškania , minulý rok som si ich uzila aj cestu tam aj späť, a už tam dlhšie nejdem. Boli sme teraz v Egypte pred týždňom a bolo super len treba veľmi vyberať hotel a lokalitu.

jaaty
16. jún 2024

@sofka13 neviem kedy a kam chodíš ty, ale my chodíme k moru každé leto (Turecko, Grécko, Egypt, Cyprus) a za posledných 15 rokov sme mali 1x cestou domov z Egypta. Ak sa bojíš meškania, sadnú fo autá a chod po vlastnej osi.

lakebabe
16. jún 2024

@malasandrika ako komu nám minulý rok v júni tam cez dve hodky a nazad to isté cez dve preplnené letisko všetkým prekladali odlety

palicka
16. jún 2024

Sicília?

malasandrika
16. jún 2024

Letíme opäť o mesiac, tak snáď to bude ok

marca12
16. jún 2024

@malasandrika Vsak ti pisem kolko cakali svagrovci minuly rok,takze urcite sa mylis.

smutok20
16. jún 2024

@marca12 my ideme na Costa Bravu časť Blanes

marca12
16. jún 2024

@smutok20 Prave tuto oblast som aj ja pozerala. Nemas info ako je to tam s morom?

smutok20
16. jún 2024

@marca12 my sme tam boli pred 5 rokmi v septembri. More super, akurát boli vlny a cca 3 dni sa nedalo kvôli ním kúpať.

sofka13
autor
16. jún 2024

@marca12 dakujem ze ste sa ma zastali … ano zalezi mi na tom kedze obaja s partnerom mame vyhradeny tyzden na dovolenku a sme obmedzeny pracou kedze partner pracuje v zahranici a nejake extremne meskania si dovolit nemozeme … vzhladom na to ze vsade informuju o tom ze letisko Antalya je extremne vytazene su tam velke meskania …. Stat sa moze hocico a kazde lietadlo moze meskat to nikomu neberiem ale tiez by ste sa mohli poniektori spravat slusne … pytala som sa na nejaku prijemnu destinaciu na dobrej urovni nie na to ze kazde lietadlo moze meskat to dobre viem….
Vstupte si do svedomia kym vypustite nieco von… A zamyslite sa nad svojim spravanim

lakebabe
16. jún 2024

@sofka13 vobec sa ti nečudujem nám to minulý rok dosť pokazilo náladu. Naspäť sme leteli v noci dvojhodinový transfer na letisko vôbec sme nespali a skoro tri hodiny meškanie, preplnené horúce letisko v noci, nebolo si kde sadnúť všetkým lety meškali, chudáci co boli s deťmi. Boli sme neskutočne rozbití a toto iste cestou tam. Co mam info tak aj dnes lety meškajú cca tri hodiny.

terina25
16. jún 2024

@malasandrika my sme boli min.rok v turecku a lietadlo nam teda meskalo. Aj tam,aj spat.

palomka
16. jún 2024

Cyprus