Kam na dovolenku 2024?

28. aug 2023

Ahojte, uz pomaly zacinam rozmyslat, kam buduci rok k moru 😅😃
Kam by ste sa este raz vratili?
Nejake extra kriteria nemam. Hlavne pekna piesocna plaz a teple more s povolnym vstupom, dobre jedlo a sluzby, cistota… ak by bola aspon jedna smyklavka do bazenu pre deti, tak by bolo fajn, nie je to vsak podmienka. A naj ak by bol hotel/rezort v ponuke Saturu alebo Hydrotour (tiez nie uplna podmienka)
Deti budu mat buduci rok 11 a 4 roky… suma by bolo fajn do tych 4000€ 🙂
Turecko skor nie ako ano 😂
Dakujem za kazdy tip 👍

citron25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanemila
28. aug 2023

Ja som tiez mala tendenciu nad tureckom trosku ohrnat nos, ale minule leto sme boli 2x :D a podla mna na all unclusive dovolenku s detmi super 🤷🏼‍♀️
Mne skor vyhovuje ist do tepla v zime a tam sa vyhriat a v lete zas nieco, kde je chladnejsiu. Teraz mam vo vyhlade Lofoty, Norsko, Dansko.
Ja mam inac rada grecke ostrovy alebo aj Peloponez.

autor
28. aug 2023

@milanemila my sme boli na severnom cypre tento rok a co ti ja viem. More krasne, plaz super, sluzby top. ALE neviem. Proste nieco mi tam vadilo… 🤷‍♀️

slniecko5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenusik26
28. aug 2023

Za mna Marsa matrouh ,Egypt

veselo_neveselo
28. aug 2023

@slniecko5 prosim ta, kde ste hladali ubytko? Cez booking, ci nejaku miestnu stranku?

mamina7070
28. aug 2023

Zanzibar ale tam skor na jarne prazdniny ale buduce leto rozmyslam nad polskom

domiklik
28. aug 2023

Kedy chceš ísť? Aký max dlhý let si predstavuješ?

misana84
28. aug 2023

za mna urcite Grecko aostrov hociktory vsade je co vidiet...samozrejme najlepsie požicat auto a ist za peknymi miestami nie len sediet a využivat allko a hotelovu plaž

jaja20
28. aug 2023

Za mňa južný Cyprus Ayia Napa a Kapverdy, ale ak s deťmi,tak zvoľte ostrov Sal,lebo tam sú menšie vlny. More a pláž sú top 👍
Prípadne aj Sardínia, Mallorca a už spomínaný Egypt Marsa Matrouh.

autor
28. aug 2023

@domiklik ach ano, zakladne info som zabudla 🤦‍♀️ let tak do 4hod a august 🙂
@lenusik26
@jaja20 no egypt ma laka, ale bojim sa pri detoch zazivacich tazkosti (ano viem, tie mozme dostat aj v sturove, ale tak tam je asi vyssia pravdepodobnost)

autor
28. aug 2023

@mamina7070 polsko mi veru nenapadlo 😂

autor
28. aug 2023

@misana84 ano v grecko napadlo aj mna. Vies odporucit konkretny rezort? 🙂

ibrunova
28. aug 2023

Za mňa topka Francúzska riviéra, tam by som sa hneď vrátila.

autor
28. aug 2023

@ibrunova jej vidis, to pozriem. To mi nenapadlo 👍

seahorse27
28. aug 2023

Boli sme tento rok na Krete cez Hydrotour v hoteli Star beach village v meste Hersonissos a boli sme spokojni. Deti maju 14 a 8 rokov, smyklaviek tam je vela, aj adrenalinove tobogany pre vacsie deti (nase deti boli vacsinou tam), plaze su tam asi 3, takze vzdy je volne lehatko a slnecnik, strava super, cistota ok za mna (ak sa mi nieco nezdalo, nechala som 2€ chyznej a vsetko bolo tip top, vyvonane, voda na izbe navyse, vymenene aj postelne pradlo denne…). Hydrotour ma na Krete aj dobru ponuku vyletov. Je to velky komplex s viacerymi barmi, vsade dostupne snacky a napoje v ramci AI.

katarinka289
28. aug 2023

Prečo Turecko nie? Boli sme 5x a všetko bolo úžasné. Tým,že ceny rastu,tak sa s tým bugetom aj tak za chvíľu inam nedostanes. Boli sme aj Egypt, Tunis Sousse,Mahdia,Djerba, Grécko Zakynthos,Korfu,Kreta...všade ok,no tym službam v Turecku sa nevyrovna nič.Na 2024 sme plánovali zmenu,že skúsime Limak Cyprus.Mame limit 5000 no dnes som pozerala ponuky na dalsi rok a ze 5880€.To urcite nie.Chodime na 12dni. Predpokladám,že zasa skončíme v Turecku

oblecenie99
28. aug 2023

@slniecko5 Môžem sa spýtať, ako to vychadza cenovo, prípadne nejakej link? Ďakujem 🙂

autor
28. aug 2023

@katarinka289 my sme boli tento rok v limaku 😃 na 11 dni. Vyslo nas to 5500€ 🤷‍♀️ buduci rok som uz tolko dat nechcela… a v turecku nie je take pekne more a plaze podla mna 🤨

autor
28. aug 2023

@seahorse27 a nebolo veterno? To ma na krete odradza

sense
28. aug 2023

Grécko alebo madeira tam by som chcela

seahorse27
28. aug 2023

Prve 3-4 dni bolo prekvapivo kludne more, dalo sa normalne plavat. Potom bolo veterno, ale ziadny extrem. Vyblaznili sme sa vo vlnach - my to mame radi 😃 Ale pre 4-rocne dieta by to nebolo. Je tam ale vela bazenov so smyklavkami a inymi atrakciami na vyber, takze nejako velmi nam to nevadilo.

kulumulu123
28. aug 2023

Za mna super dovolenka a podstatne lacnejsie ako zivit cestovky je kupit si letenky a ubytko bid cez booking alebo airbnb a do budgetu 4000 eur sa ti zmestia 2 dovolenky nie 1...

domiklik
28. aug 2023

Ak ta egypt láka, tak si pozri hotel Xanadu Makadi Bay... Je to hotel hygienou niekde úplne inde. Donedávna ešte na pozícii guest relation officer pracovala Slovenka. Nový, ma asi tri sezóny za sebou. Pláž koberec ale trochu ďalej je koral a farebné rybicky.

walentina7
28. aug 2023

Všade sú články o novom covide Eris. Zlé jazyky tvrdia, že na jeseň je znova niečo "pripravené". Na dovolenku 2024 by som sa už nespoliehala.

autor
29. aug 2023

@walentina7 juuuj tak lubim tieto konikovske konspiracne dristy 😂😂😂😂 tahat ich aj do tem, kam nepatria 🤦‍♀️

misana84
29. aug 2023

autorka....my sme boli tento rok na Krete s hydroturom Malia bay hotel a bungalov...boli sme spokojni...hotel je dalej od rusneho strediska- malie a toho som sa obavala kam vecer ale tak nam zbehol den, že som bola rada za drink :D ...hotelova plaž nie je dobra ale ked pojdete 500m doprava(bud po plaži ale my sme po asfaltke chodili) je tam nadherna plaž na ktoru chodili ludia na autach...teplucke more. Odporucam požicat auta a prejst aj ine krasne plaže- Vai, alebo planinu Lasithi, Agio Nikolaos...moja 3,5 rocna zvladla 1000km za 4 dni...my sme boli aj na Elafonisi(250km) stoji to za to...

elief
29. aug 2023

Casa paradiso - Kos, tam bolo úžasne, my šnorchlujeme, tak za nás aj Porto angeli - Rodos, tento rok sme boli Roda beach, Korfu ...

slniecko5
29. aug 2023
katarinka289
29. aug 2023

@autor Pozerala som 11dnovy a ten vychádza 5190€.Pekný rozdiel len za jeden deň.To by sa dalo. Aké ste mali letové časy?