Kam k moru v januári/februári?

6. aug 2022

Toto leto a jesen kvoli operacii a naslednej rekonvalescencii k moru ist nemozem.
Poradte z vlastnych skusenosti kam do tepla v zime? Potrebujem sa zacat na nieco tesit😇
Po minule roky v zime som bola na Kube a Sri Lanke. Bolo fajn. No chcela by som nieco nove. Teraz uz vo dvojici s manzelom, deti nemame este.
Dik🤗

liviaantolova26
6. aug 2022

Mauricius úplná bomba v tom obdoby pripadne v eu kanarske ostrovy vo februári je už horúco dominikanska republika Havaj alebo moje srdcovky Dubaj Omán Katar

dori2
6. aug 2022

my sme boli 2x vo februari na maldivach, bolo to super

autor
6. aug 2022

@dori2 nebolo v mori vela zralokov malych a raji? Maldiv sa kvoli tomu dost bojim😬

autor
6. aug 2022

@liviaantolova26 dakujem za tipy. Nenapadli ma kanarske, to je fakt. Ten moj pripad musi mat teple more, inak tam nevojde🤦‍♀️😁 Vo februari by uz bolo more vhodne na kupanie? Idem popozerat teploty🙂

andrejka1974
6. aug 2022

Malé divy úplne v pohode ale boli sme aj Dominikánska republika obidve nádherné

martinka13
6. aug 2022

Maldivy

beata_k
6. aug 2022

Kapverdske ostrovy

dori2
6. aug 2022

tam je to uplne bezpecne. baby sharks a baby raje su len niekde. oxean bol neskutocny na snorchlovanie uz par metrov od brehu… morske korytnacky, hufy farebnCh ryb… nadhera

lucik194
6. aug 2022

kanare nie, tam v tom obdobi veterno

ninusa221
6. aug 2022

Ja by som isla do Ománu keby sa dá😊

cimage
6. aug 2022

My sme boli v januari na Jamajke. Ale celkovo rovnikove pasmo ma teplo cely rok.

oliverceky
6. aug 2022

@cimage napíšte, prosím viac o Jamajke, zaujíma ma to. Vďaka

oliverceky
6. aug 2022

@liviaantolova26 V kt. hoteli v Katare ste boli?

liviaantolova26
6. aug 2022

Tak v takom rozpade veľmi asi pre vás niesu vo februári je tam okolo 25 stupňov a voda 19-20

judit47
6. aug 2022

Bali top!

evica17
8. aug 2022

My sme boli v Juhoafrickej republike, Durban,Capetown. Johanesburg. Dva týždne a pochodili sme to tam,aj sa kúpali.