Kam k moru so 4-ročným a 2-ročným dieťaťom?

benoitka
30. máj 2024

Ahojte,

radi by sme sa tento rok vybrali k moru - prvykrat s nasimi malymi detmi (4 a 2 roky). Nie sme s manzelom prilis zcestovani, sami sme boli pri mori len parkrat, a tak si velmi radi nechame poradit. Chcela by som Vas poprosit o tipy na konkretne miesta a hotely, kde ste stravili svoje dovolenky s detmi a boli ste spokojni.

- Dovolenka v Europe, najlepsie Grecko, Bulharsko, Spanielsko, Taliansko, Turecko
- piesocnata, cista plaz
- strava all in, pokial mozno najviac podobna slovenskej kuchyni, baby friendy hotel
- cesta letecky, dovka za rozumnu cenu

Dakujem za vase napady, rady a odpovede.

ninusa221
30. máj 2024

@benoitka všade som bola okrem španielska za mňa asi Turecko.

anjelicek26
30. máj 2024

Z malymi detmi aj tak velmi mimo rezortu chodit nebudete na vylety, takze Turecko... pomer sluzieb, stravy, vybavenia pre deti... neni nad Turecko... Grecko tiez fajn, ale o dobre 30% drahsie, ak chces to iste, ako v Turecku... Taliansko by som volila, ked budu deti starsie, tam proste treba aj nieco vidiet, obehat viacere mestecka, nielen cusat v rezorte a to sa oplati viac autom a teda presuvat sa..., Bulharsko je tiez fajn, ale uroven stravy o tri stupne nizsie, ako inde... Spanielsko netusim, ale ked sme vyberali dovolenku, vzdy v cestovke bol problem najst skutocne nieco vhodne pre male deti, resp. vzdy bol v hoteli pre nich len maly vyber aktivit...co sa tyka Turecka, tak chodime skoro kazdu jesen, toto je nas oblubeny hotel, blizko letiska, kratky presun plus velmi dobra strava, my chodime do tych ich privat vil vedla hlavneho hotela... aj ked teda tento rok ideme inam,uz sme tu boli pricasto...

https://greenpalace.ichotels.com.tr/de

amelie22
30. máj 2024

Ideme tento rok na Siciliu s 1,5 ročnou (Hydrotour ponúka jeden hotel). Bulharsko Turecko u nás absolútne neprichádza do úvahy, to sa manželovi vôbec nepáči, Grécko ak by sa našlo niečo pekné, ale nenašli sme tento rok. Španielsko, konkrétne Mallorcu mám ja osobne veľmi rada, kedykoľvek sa tam vrátim a Taliansko je pre nás číslo jedna čo sa stravy týka. To môžeme kedykoľvek! Minulý rok sme boli autom Chorvátsko so 7 mesačnou, lebo sme chceli viac stromov a tieňu, tento rok už volíme rezort s krásnou plážou a morom a tešíme sa na skvelú taliansku kuchynu.

petronellla87
31. máj 2024

@benoitka Cyprus ma krásne pozvolne plaze pre deti. Akurát neviem ako teraz vychádza cenovo skús pozrieť

janinah
31. máj 2024

Dnes je in ísť do rezortu.deti dať animátorov.clapkat sa v bazénoch s chlorovanou vodou a jesť do prasknutia ...Nič pre nás...keď boli deti malé chodili sme do grécka kvôli teplému moru.byvali u domácich.jedli v ich restikach a deti sme vliekli na rukách o polnoci z rušného letoviska na izbu...nádherné dovolenky.nadherne spomienky.

mimi852021
31. máj 2024

@benoitka ja som tiež hľadal dlho pre deti. Našli sme v Turecku išli sme september blízko od letiska letovisko Antalya pre deti super. Trendy Lara sa volá a na pláž vás vozí loďka asi 5 min chodí každú chvíľku. Majú zvlášť jedáleň aj pre deti aj menu pre nich

evka_21
31. máj 2024

@benoitka z vlastnej skúsenosti nikde 😂😂 boli sme minulý rok s 1.5r v Chorvátsku (Trogir - okrug Donji) a katastrofa už po dvoch dňoch som mala chuť isť domov 🤦🏼‍♀️ boli sme tam 12 dní a v deň odchodu som bola najšťastnejšia žena pod slnkom 🤭
Ale tak nie je dieťa ako dieťa... To moje tam nechcelo nič jesť, v noci nechcel spať, nechcel si dať rukavniky ani koleso a vlastne nechcel isť do vody pokiaľ som tam nešla aj ja (a ja osobne nie som dobrý plavec a nemam rada hlbokú vodu).