Kam k moru s 3-ročným dieťaťom?

mon_ben
28. máj 2024

Hľadám nejaký tip na konkrétny hotel. Podmienky:
blízko pláže, low cost, letecky z ba, nejaké ihriská, bazény pre deti, all inclusive v nejakom peknom prostredí, nielen izolovaný hotel. Z krajín mi to cenovo najlepšie vychádza na Grécko alebo Španielsko. Odlet už teraz v júni

guudy
28. máj 2024

All inclusive a low cost? Specifikuj low cost … a tiez vek deti a dlzku pobytu. Bez toho sa ti neda poradit..🤔

mon_ben
autor
28. máj 2024

@guudy low cost myslím lacnejšiu variantu z ponúkaných možností. Syn 3 roky, čiže musí byť kids friendly, na 8 dní

guudy
28. máj 2024

@mon_ben tomu popisu low costu nerozumiem. Napis rovno, kolko mate budget.
Low cost znamena, ze sa zbalis do ruksaku, kupis najlacnejsiu letenku a spis v karavane/hosteli/2*hoteli/airbnb, alebo sa presuvas stopom.

zorkahorka
28. máj 2024

V grecku moze byt v juni chladne more. Lacny a v juni lepsi je egypt alebo turecko. Idete 2 dospeli a 1 dieta?

amelie2017
29. máj 2024

@zorkahorka svokra so svagrom sa vcera vratili z Grecka a ze bolo teplo na nevydrzanie. My byvame pri Barcelone a nie a nie prist leto.
Odlet z Ba mas napr. na Mallorcu. Pre 3 osoby ryanair od 12. do 19. okolo 300 eur zaklad bez batoziny. Pozri na bookingu nejaky vam vyhovujuci hotel a mas.

zorkahorka
29. máj 2024

@amelie2017 aj more bolo teple? Lebo vlani bolo studene a píšu to aj viaceri ludia, ktori boli v juni. A nielen minuly rok

nikha2809
29. máj 2024

Za mňa keď lacno tak jednoznačne Bulharsko

mon_ben
autor
29. máj 2024

@zorkahorka áno, 2 dospelí a 1 dieťa. Egypt a Turecko úplne vylučujem kvôli tráviacom problémom.

zuzubb007
29. máj 2024

Za mňa jednoznačne Turecko boli sme s 2 ročným, poznám plno ľudí čo tam bolo a ani jeden žiadne tráviace ťažkosti, to skôr Egypt, ale keď tak Grécko by som volila, pozriem cestovku a dovolenka vybratá kde je problém?

mima172
29. máj 2024

@mon_ben Keď mala dcéra 3r, tak sme boli v Turecku. Tie údajne tráviace problémy su niečo, čo sme nikdy neriešili, lebo to môže človeka prepadnúť kdekoľvek. Stačí si nechtiac lognúť z bazéna a už sú prehánky na svete. Rok som žila v Grécku a každú chvíľu bol hotelový doktor pri deťoch s rôznymi virózami. Nie sme nejakí veľkí cestovatelia, no z toho mála co viem porovnať (niekoľko gréckych ostrovov, Španielsko, Bulharsko, Turecko), tak ak ti ide o naozaj kvalitný all in, plážový servis v cene, baby friendly hotely a zároveň slušné ceny, tak Turecko. Boli sme tam viac x a nikdy nám nič nebolo. Zato v Španielsku ma niečo riadne draplo. My vždy berieme LM, hlavne sa nebáť. Tento rok tiež premýšľame kam ísť a teda skonštatovali sme, že sme už rozmaznaní z tých tureckých služieb, že už asi nevieme ísť inam 🫣

anonymous87
29. máj 2024

@mon_ben my sme mali velke “grcacky” v Grecku 🤷‍♀️

zorkahorka
29. máj 2024

@mon_ben ja by som to turecko nezatracovala... mne raz bolo zle v bulharsku a v turecku nie... ak chces grecko, vlani sme boli na rhodose v hoteli lindoss princess - odtial sme prisli tak rozmaznani (ako pisem jedna mamina), ze sme v turecku nevedeli najst porovnatelny hotel v porovnatelnej cene. Natrafili sme na vybornu cenu,inak je drahy. Ale ma vsetko, co chces.
Chod do agentury a ries cez nu. Jun este nie je taky drahy

mon_ben
autor
29. máj 2024

@zuzubb007 v Turecku sme boli na jeseň. Ponúk je milión, chcela som nejaké konkrétne tipy kde bol niekto niekde spokojný

mon_ben
autor
29. máj 2024

@zorkahorka vďaka, určite pozriem🙂

mon_ben
autor
29. máj 2024

@mima172 ja sama mam problémy s črevami, čiže sa chcem vyhnúť krajine/miestu kde je väčšie riziko. Aj keď už aj z chorvátska sme prišli z črevnú chrípkou 🤷‍♀️ v Turecku sme boli v jeseni, tak chcem niečo iné