Kaderníctvo v rezortoch

maruniakovaeva
30. aug 2022

Ahojte, budem oslavovať narodeniny na dovolenke, ide o to, že by som si chcela dať darček a zájsť po pár rokoch konečne do kaderníctva 😄 Tak mi napadlo či by nebola dobrá alternatíva ísť priamo v rezorte. Ideme konkrétne do Egyptu, tak sa chcem opýtať či máte niekto s týmito salonmi krásy v rezortoch skúsenosti. Celkovo, nemusí byť len Egypt- kvalita/cena ma zaujíma. Ďakujem za rady 🙂

zuzinka888
31. aug 2022

To si vyberies dovolenku podla kadernictva v rezorte? Alebo uz mas rezort vybraty a budes cestovat po Egypte xy km aby si nasla konkretny salon?? Prepac ale nejako som to nepochopila. Ved sa opytaj delegata alebo na recepcii ak si jazykovo zdatna. Vedia dat kontakt aj mino rezoztu. To tam prides s fotkou ako chces ostrihat?? Prepač ale mne sa stava na svk, ze som chcela konkretny uces a farbu a ma upozornil ze to moze vypalit uplne inak kedze mam inh hustotu kvalitu aj farbu vlasov ako pani na obrazku. Ako neviem ako by som toto odkomunikovala v ang.ak nemas ang.uplne v malicku( plynulu).

liljana
31. aug 2022

Zbytocne si asi skomplikujes dovolenku ... Chod na dovolenku, ak nahodou uvidis salon, vyskusaj. Ale hladat a spekulovat uz dopredu,... Najskor nervy, ze si nenasla ziaden. Potom nervy, ked najdes a nedopadne to dobre.

dadis
31. aug 2022

Ja by som tam kadernictvo - v zmysle zmena ucesy, farba a pod neriesila. Ja pri mori vzdy vlasy poriadne vytrapim - kupanie v mori, bazene, slnko, klobuk, pot, kazdy den umyvanie vlasov - ak som an mala peknu farbu a kvalitu vlasov pred dovolenkou, tak po tyzdni pri mori vyzeraju moje vlasy ako slama 🥴..takze potom si dam nejaku regeneraciu, farbu, strih a vsetko je ok...ale vzdy az po navrate z dovolenky..ak by som nevedela, co od radosti na dovolenke, tak max nejaku regeneranciu a styling..vsetko ostatne by som si nechala az po navrate..

kitycat
31. aug 2022

Ja myslim, ze skor len hlada niekoho, kto si v ramci dovolenky v rezorte zasiel do toho salona.

Videla som, ze tam su.

Podla mna ak nechces menit farbu anibstrih, ale iba pekne umyt a ucesat tak preco nie. Na zverenie vlasov kadernicke by som si pockala na navrat, vlasy budu z mora a slnka vysusene

maruniakovaeva
autor
31. aug 2022

My ideme na tú dovolenku, dnes odlietame. Nevyberám si hotel podľa kaderníctva, len mi napadlo, že či to stojí za vyskúšanie keď už tam budem. 🙂

pinkgirl
1. sep 2022

@maruniakovaeva nedaj sa tam farbiť - oni majú iný typ vlasu a je možné že farba ti chytí inak ako budeš očakávať. Vratis sa z dovči a dáš sa ostrihať a upraviť doma🙂.

maruniakovaeva
autor
2. sep 2022

@pinkgirl ďakujem za radu 🙂