Je bezpečné cestovať do Paríža?

22. máj 2023

Ahojte ľudkovia,
prosím o radu. Ako bezpečný je Paríž teraz? Vreckári? Kriminalita?
Ďakujem .

mable123
22. máj 2023

cez deň v pohode ale večer opatrne 🙂

vamajka
22. máj 2023

v kazdom velkomeste su vreckari cez den i vnoci

diewcatqoo
22. máj 2023

Zavisi od toho, v akych stvrtiach sa budes pohybovat. Vo vseobecnosti, vo velkomestach si treba vzdy davat pozor na svoje veci, pretoze vreckari su vsade. Nechodit do pochybnych stvrti a vecer sa radsej nepohybovat v nejakych tmavych ulickach. Kolegyna bola v Parizi minuly tyzden s detmi a prezila to v pohode, takze neboj 🙂

kvetinka75
22. máj 2023

ako všade inde. ˇUplne bezpečne nie je nikde a zase ani úplná divočina. Treba si dávať pozor, nechodiť radšej sama a v noci si dávať pozor. alebo radšej všetko obehať cez deň

autor
22. máj 2023

@diewcatqoo To je povzbudivé. Tu ma kolegyne strašia, že aby som sa nedostala do neviem akej štvrti s metrom, že tam je nebezpečné aj pre policajtov.

vanilkovazmrzka
22. máj 2023

😂

vikusjk
22. máj 2023

Min.sme roku tam boli tyzden aj s dcerou (10r). O jednej v noci sme dosli z Disneylandu a isli pesi na byt. Tam to zije do druhej v noci vsade v tych kaviarnickach, francuzi sa stretavaju na vinku, ja som zasla, ako mozu potom rano vstat do prace 😅
Kazdopadne nic sa nam nestalo. Samozrejme osobne veci a doklady nosim vzdy v crossbody taske a nie v ruksaku na chrbte, opatrnosti treba tolko, kolko aj tu v BA v MHD napriklad...

kris_tin257
22. máj 2023

Rada odo mňa, keď si budeš v metre kupovať lístky nenechavaj si poradiť od nikoho ani od ľudí ktorí budú mať na sebe vysacky že sú zamestnanci metra.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz