Iná letná dovolenka

22. máj 2024

Ahojte, mame 3.5 rocne dieta a na konci augusta by sme chceli niekam vyrazit (autom) ale nelaka nas velmi klasicka dovolenka pri mori. Mame skor radi prírodu, cykloturistiku, nie moc horucavy, kupat v mori sa vyslovene nepotrebujeme. Myslite ze je dobry napad ist sever Polska? Pripadne ak mate nejake konkretne tipy rada si necham poradit🙂

betulinka1
22. máj 2024

Tam je ale veľmi studené more, to sa moc nevykúpete. Skôr by som išla do Talianska na Dolomity (turistika, cykloturistika, krásna príroda) a potom to spojila niekde s kúpaním na dva dni pri mori. A máte všetko aj hory aj kúpanie.

viestta
22. máj 2024

Ked chcete prirodu a cykloturistiku odporucam Sumavu

akika
22. máj 2024

Výborné je aj Korutánsko v Rakúsku, skús pozrieť veľký cyklookruh - Korutánsky jazerný okruh. Parádne cyklotrasy prepojené s jazerami, krásne pešie túry, ubytovanie.. Je to dolné Rakúsko na hranici s Talianskom..Úžasné niečo..

dzejsik
22. máj 2024

aj kamarati si chvalia zmienene Rakusko, boli s detmi viackrat

thirstymonk
22. máj 2024

Sever poľska je super. Je tam kľud.

marcellka32
22. máj 2024

@akika môžem nejak viac info o tom korutanskom jazernom okruhu? Ďakujem

sun_shine_2020
22. máj 2024

Ahoj, pozri cyklotrasu aj okolo Bodensee (rakusko, nemecko, svajciarsko), chodi vyletna lod, ktora stoji v mesteckach - vies nastupis s bicyklom a urobit si cyklovylet.

diewcatqoo
22. máj 2024

My tiez nie sme zrovna typy, ktore sa potrebuju smazit v teple na plazi, takze za mna urcite Alpy. Korutansko, Juzne Tirolsko alebo Slovinsko. V Slovinsku to mate napr. z Bledu kusok k moru, takze to stihnete aj hory, aj more.

kacusik69
22. máj 2024

boli sme aj sev. Polska (Wladyslawowo, Hel) aj Korutansko… ak porovnam, Korutansko urcite odporucam viac…

danica2711
22. máj 2024

Toskánsko, Sazburgerland, okolie Lago di Garda

cukroska
17. jún 2024

Veď dovolenky si nádherné aj u nás na Slovensku. Máme toľko možností..a za mňa Zakopané,Rakúsko....naozaj je milión možnosti ak sú peniaze dá sa ísť hocikde.

oblecenie99
17. jún 2024

Ja by som išla aj na sever Poľska k moru, alebo Slovinsko.. Alebo keď už niečo iné, čo tak plavba loďou? 🙂

zafir01
17. jún 2024

Boli sme presne s 4,5 ročným synom .a boja to super dovolenka .keď pozrieš pod lupou dovolenka v poľsku .určite nájdeš aj moje staré príspevky aj s fotkami aj s tipmi na pekné miesta