Ideme prvýkrát do Chorvátska

vieraksinanova2211
12. jún 2022

Ahojte poraďte kam na dovolenku v chorvatsku kde sa vám najviac páčilo ideme tam teraz prvý krát najlepšie kde je aj niečo pre deti a večer nejaký nočný život niečo také ako v taliansku dakujem za rady 🙂

barbie1981
12. jún 2022

@vieraksinanova2211 Makarska, Brela, Tučepi

barbie1981
12. jún 2022

Omiš, Baška voda

7lenka11
12. jún 2022

určite Makarska.. ja som bola ako dieťa prvýkrát v Chorvátsku a výber destinácie nám úplne pokazil dovolenku a dojem z tejto krajiny.. boli sme na Istrii, kde boli kamenisté pláže, v mori boli veľké balvany, na ktoré sme narážali pri plávaní, všade ježkovi a medúzy.. mojim rodičom sa v ten moment znechutilo Chorvátsko.. o 15 rokov neskôr nás môj muž vzal na Makarsku a bola to láska na prvý pohľad.. vrátili sme sa tam už 3x 🙂

obcansr
13. jún 2022

Urcite okolie Makarskej. My ideme do Tucepi po 4x 😃😃😃 mojim detom sa tam velmi paci lebo je tam zivo . Aj v Podgore alebo Baske Vode je super. Su to vacsie miesta, treba ratat s vacsim poctom ludi , ale nam to nevadi . Potom este Primosten aj Baska na Krku su fajn .

dori92
13. jún 2022

Baska Voda, Vodice, Biograd na Moru. Večer sa je kam prejsť, všade ruch, príjemné prostredie. Taliansko ale nečakaj.
Ak chcete mať kľud tak napríklad ta Brela, to je oddychovka..

martul
13. jún 2022

@vieraksinanova2211 to len teraz zháňaš? Lebo my sme sa chystali tiež ale zatiaľ sme nič nenašli, brutálne všetko plné.

ninka30
13. jún 2022

@vieraksinanova2211 aké veľké deti? Ja osobne by som asi ako na prvé miesto v Chorvátsku nešla na Makarsku. Je to štreka. Ja odporúčam ísť na Krk - Njivice, Baška, alebo okolie Zadaru. Zaton+Vir piesok na pláži. Ak niečo rušnejšie - Vodiče. 🙂

dankabetka
13. jún 2022

Makarska a Biograd, my sa chystame tentokrat do Splitu, tak uvidime 😉

vieraksinanova2211
autor
13. jún 2022

@martul áno teraz ale nakoniec ideme do Talianska

mikuskatn
14. jún 2022

Ahojte, nám sa páčil Omiš, bola tam piesková pláž a teplé more na kraji s pozvoľným vstupom do mora