Ide niekto na Malorku?

wlf
6. jún 2022

Ahojte, kto sa chysta tento rok na Malorku? Ake miesta navstivite? Pripadne ak ste uz boli, kam odporucate ist?

biankaaaa
6. jún 2022

Palma, Soller, valldemossa, manacor, cap de formentor, pollensa, dračie jaskyne,

leona45
6. jún 2022

@wlf pridam sa

vilma7
6. jún 2022

Určite delfínová šou na juhu ostrova.
Ideš s deťmi, alebo partia? Ak partia, tak Bierkonig Ballermany, neďaleko Palmy.

melanta
7. jún 2022

My sa chystáme. Plánujeme na 1 deň požičať si auto a niečo obehnúť. Ostatných 7 dní budeme ležať, piť koktaily a opaľovať sa. Ten 1 deň ešte nemáme poriešené, že kam sa pôjdeme pozrieť.

lianka123
7. jún 2022

@wlf ja som bola uz viackrat, ale moc ma to tam neohurilo. Odporucam skor juh ako sever, je vybudovanejsi, vsak si pozicajte auto a povozte sa. Pre mna osobne nuda.

melanta
7. jún 2022

@lianka123 Ja keď som pozerala Malorku a niektoré fotky z miest, kam chodia ľudia ak idú cez cestovky, tie preplnené pláže, hlava na hlave, otras. My sme rezervovali hotel bez CK a pozerali sme, aby nebol priamo v centre a nech ideme kamkoľvek, vždy pozeráme, aby hotel ideálne masovo neponúkali slovenské a české cestovky. Ale ideme na Malorku s tým, že budeme ležať na lehátku a užívať si kľud, ostrov nemyslím, že by bol nejak zaujímavý.

mischumischu
7. jún 2022

Pre mňa Mallorca najkrajšie miesto kde som bola, spolu so severom Sicílie... juh je akčnejší, sever kľudnejší, každý si tam nájde to svoje 🙂