Hotel Three Corners Fayrouz v Marsa Alam v Egypte

jana0910
13. jún 2013

Ahojte, boli ste už niekto v tomto hoteli? Aké máte skúsenosti?

959touareg
14. jún 2013

konecne mozem dat palec hore za vyber hotela. to som uz davno neurobila,nakolko tie hotely co idu ini a pytaju sa ma na ne su vacsinou hrozne prachy a az mi je to neprijemne stale odpovedat na ich otazky v negativach.
nejdete nahodou cez Rakusko? tento hotel som cez SK doteraz nevidela. SK nezvyknu mavat dobre hotely, iba slabe, kde zapadniar pomaly ani zadarmo by nesiel. aj my uz roky chodime cez zahranicie. Slov. cestovky a ich ponukane hotely nechcem ani vidiet. nehovorim o tom, ako sa spravaju aj k vych. bloku, aKE HROZNE SLUZBY PONUKAJU. radsej sa odtrepeme 400km na letisko v zahranici. 😉

jana0910
autor
14. jún 2013

tak to som rada 🙂
V Egypte som bola len raz, v hoteli Swiss in, bolo fantasticky 🙂 Teraz chceme vyskusat Marsa Alam, hadam to tam bude kludne 🙂 a ziadny rusi alebo nemci 🙂
Letíme z Bratislavy, hotel sme nasli na stranke INVIA. Na trip advisore je rankovany ako štvrty naj hotel v Marsa Alam.
Dakujem za reakciu, potesila ste ma

959touareg
14. jún 2013

@jana0910
tak Rusov v Marsa Alam je ako safranu, jedina oblast v Egypte,kde sa este nenanosili, zatial. ono zevraj majitel letiska v Marsa Alam dal prisny zakaz pristavaniu lietadiel tam z Ruska / asi vedel preco/, takze pokial tam nejakeho uvidite, musel ist cez iny stat. aspon doposial to tak bolo, teraz neviem, lebo v niektorych hoteloch sa uz zacinaju mnozit.
v tom nasom nebol ani jeden.
inak oblast je kludna, nic okrem hotela tam nemate siroko daleko. iba samu pust. hotely tam su vzdialene od seba kilometre a kilometre. ked vas tam zavru pri prichode, vonkajsi svet uvidite iba pri odchode,pokial sa nevyberiete na vylety, alebo do pristavu Port Ghalip, mesto Marsa je odtial cca 120km. El Quesser tiez okolo 80-100km. takze dost nuda. 😒

jana0910
autor
14. jún 2013

Dakujem za info. Nevadi mi ze naokolo nic nie je. Mam 3 a pol rocneho syna, takze vylety nam este nehrozia ani nahodou 🙂 A ani preplnene trhoviska alebo ulice nemusime 🙂 Ideme si oddychnut, a uzit si more. Este raz dakujem, a prajem len a len skvele dovolenky do buducna 🙂

959touareg
14. jún 2013

@jana0910
dakujem, napodobne. bude sa vam tam iste pacit. len pozor na maleho, je to velmi male dieta na take tropy, najma ak tam pojdete cez jul, august. my sme dosli teraz a uz v polovici maja tam boli v tieni 45 stupnove teploty, v noci sme tam mali 35 stupnov.
ale boli ste tam, takze iste viete co a ako. 🙂
stastny let a prijemnu dovolenku.

jana0910
autor
14. jún 2013

Dakujem 🙂