Hotel Sunset Kos

mivi18
3. júl 2014

Dobry den prajem,
navstivil niekto hotel Sunset na Kose? nasla som par recenzii ale chcela by som pocut vlastne skusenosti, velmi by ste mi pohli. Odporucali by ste mi Kos celkovo?

dominka11
3. júl 2014

ahoj, my ideme za dva tyzdne na Kos. Hotel Royal Park, oblast Marmari. Pacila sa nam hlavne plaz- pekna pieskova kvoli deckam.

mivi18
autor
3. júl 2014

@dominka11 aj ja som chcela do Marmari...ale ja veela citam a že vraj velmi tiche stredisko a my by sme chceli bez stravy, nechcem velky rezort...a taky lacnejsi hotel som zistila že su tam svaby ciže chapes že velmi som tam nechcela...a inak aj ja chcem ist za 2 tyždne z Ke

dominka11
3. júl 2014

@mivi18 mne klud vyhovuje kvoli detom a aj AI...ale chceme pochodit aj po ostrove.

mivi18
autor
3. júl 2014

@dominka11 aj my...ale ten hotel sa mi paci a j cenovo je prijatelny

dominka11
3. júl 2014

ved skus sa pozriet na recenzie, popr.v cestovke sa popytaj.
@mivi18

majkacoke
15. máj 2015

@dominka11 Ahoj🙂 vsimla som si, ze ste boli min.rok v hotely Royal Park. Ako bolo? Hotel vhodny pre rodiny s detmi? Su tam pre ne zaujimave atrakcie? Nefucalo velmi? A co uroven izieb? Prosim, ak si najdes cas-napis nejake info. Dakujem😉

marivka
15. máj 2015

@majkacoke o tom hoteli neviem, ale na Kos sme boli minulé leto a fučí, ale to bolo jedinné vykúpenie z toho tepla, za 8 dní - 1 den výraznejšie fúkalo, inak pohoda boli sme prvý Júlový týždeň...teplomer ukazoval 32 stupňov, ale pocitovo to bolo oveľa viac..inak sa tam tento rok vraciame, čiže za nás Kos áno...v tomto htl som nebola, tiež som ho mala v užšom výbere, ale keď som si ho pozreala cez tripadvisor, tak ma celkom odradil

majkacoke
15. máj 2015

jeej dakujem za info. A v ktorom ste nakoniec boli? Preco ta odradil-ved ta ma celkom fajn hodnotenia-teda viac plusovych🙂