Hotel Royal Dragon Turecko

draculla
24. dec 2023

Ahojte, boli ste niekto v Royal Dragone v Turecku spokojne? Idem tam s detmi, je to celkovo nasa prva dovolenka tak chcem vediet vase plusy a minusy. Dakujem a pekne sviatky

jenn7
24. dec 2023

Boli sme vo vedlajsom Royal Taj Mahal, ale mohli sme vyuzivat aj sluzby Dragonu. Budete spokojni, su to velmi dobre hotely, plaz typicka evrenseki, hotel ma vlastny lunapark, rovno pod hotelom kopec obchodov…

ptvw
24. dec 2023

My sme boli v auguste a boli sme spokojní 🙂 akurát sme menili teda izbu lebo sme mali otocenu na stranu a rovno nad reprak z hotela oproti asi 3 metre cez ulicu co je hotel samelia ci ako sa volal a to teda ako by si mala hlavu v hrnci a trieskali ti po nej za mňa masaker a do cca 23:00 , ani na topfeste nebol taký hluk...potom sme dostali za 50 dolárov izbu v hlavnej budove ten oblúk v strede balkóny a to už bolo lepšie...hluk bol do 24 do polnoci ale taky ze sa to dalo také tlmené...vyslovene ticho asi nemáš nikde ...a strava super za nás....veľa aj často morské potvory....akurát more divoké dosť a veľké az velmi velke vlny sme mali my...ako zrkadlo nebolo ani raz...ale kľudnejšie bolo asi 3 dní...môžem sa spýtať a kľudne môžeš do IP že koľko vás to vyšlo takto first a v akom zloženi aký počet dní? 🥰

draculla
autor
24. dec 2023

@jenn7 aj na ten som pozerala, vyzeraju oba uzasne. Dakujem za odpoved a pekne sviatky

ptvw
24. dec 2023

@draculla a teda keď som čítala recenzie tak som myslela akí sú Nemci ufnukanci ale fakt majú zle zle vankúše, tvrdé a vysoké...a niektoré postele vylezane trosku inac vraj mali konecne rekonstruovat tak som zvedava ....inac este lehátko pri bazéne len ráno ale pri mori vždy volne ...a lunapark aj akvapark super ale tak od 5 rokov vyššie by som povedala...a ešte chceli sme late checkout ale nedalo sa vybookovany hotel celý čas ako sme tam boli ...

draculla
autor
24. dec 2023

@ptvw ano, uz od cca oktobra mal byt zatvoreny kvoli rekonstrukcii. No uvidime 🙂

jenn7
24. dec 2023

@draculla este dodam ze taj mahal bol doteraz jediny hotel v ktorom si prisiel o 10 ku bazenom a volnych lehatiek habadej…to bolo fakt prijemne.

lienocka2808
14. jan 2024

@draculla my sme tam boli presne pred rokom koncom februara. V turecku som bola asi 6x a toto bol zatial najlepsi hotel v akom som bola. V podstate absolutne nie je co vytknut. Aj mimo sezony vsetko fungovalo bez problemov mimo bazenov a zabavneho parku. Vecer boli zsbavy a koncerty na recepcii jedlo bolo fantasticke. Naozaj krasa uzijete si to.