Hotel Permon s deťmi

kindervajicko
17. jún 2018

Ahojte, chystame sa na pobyt do tohto hotela s detmi - 11 mesiacov a 3 roky - co by sme urcite nemali doma zabudnut? este sme tam neboli, takze neviem co mam ocakavat. pri ranajkach su k dispozicii nejake jedla pre mensieho alebo si mame zobrat so sebou radsej? vedia zabezpecit napr. ohrievac na flase? do bazenov pre vacsieho stacia rukavniky alebo treba koleso prip. vestu? bola by som rada keby ste napisali vlastnu skusenost s priblizne rovnako starymi detmi v tomto hoteli, dakujem 🙂

luliu
17. jún 2018

@kindervajicko tak ono asi záleží na tom, čo tvoje deti potrebujú. Moje deti nikdy nepoužívali vestu, to ake plavecké pomôcky treba je na tebe a nezávisí to podľa mňa od miesta kam idete. Co sa týka raňajok sú bohaté, klasické, sunka, salámy syry, palacinky, Vajicka, klobása, zelenina, ovocie, niekedy kase

luliu
17. jún 2018

@kindervajicko aj jogurty, džemy, med, koláčiky, vianocka

aleale88
17. jún 2018

@kindervajicko na ranajky si myslim,ze je tam vsetkeho dostatok,vyber je ok pre kazdeho. Bazen-pokial tvoje deti pouzivaku rukavniky,vezmi im,do velkeho bazena pokial nevedia plavat im.isto budu treba,ale je tam aj detsky bazen v ktrom je to podla mna zbytocne uplne. Zohrievat sa da pri detskom kutiku,je tam ohrievac aj mikrovlnka ale pokial ti treba aj na izbu,radsej so vezmi,lebo aj ked mozno poskytuju,je tam v tomto obdobi cisto plnka.

aduliak
17. jún 2018

Majú k dispozícii úplne všetko...treba dopredu nahlásiť,čo potrebuješ.na raňajky určite nájdeš aj pre menšieho jedlo

babina_33
19. jún 2018

Netreba zbytocne panikarit, maju v hoteli vsetko, co dieta potrebuje, ak nemate nejake specialne poziadavky 🙂