Hotel Olympian Village - Grécko

marcelatt
15. jún 2017

Ešte zvažujeme doma tento hotel, prosím poraďte PRE a PROTI, mám 5,5 ročného chlapca, takže či je tam vhodný bazén, ihrisko a podobne. Veľké tobogány nemusíme. Ďakujem

summerlili
16. jún 2017

K tomuto hotelu som písala tu na MK už niekoľkokrát, v téme o dovolenke v Grécku. Hoď prosím do vyhľadávaču, určite Ti to dá niekoľko odpovedí 🙂.
Za nás rozhodne áno, ale my sme boli s trošku väčšími deťmi.

marcelatt
autor
16. jún 2017

@summerlili dakujem, idem to skusit vyhladat nejako

heregova
16. jún 2017

@marcelatt akurat som ti to pisala v inej teme,ze tam ideme tento rok😂

marcelatt
autor
16. jún 2017

@heregova aj som ti odpisala 🙂)

u2jana
12. dec 2018

@marcelatt Ahoj Boli ste nakoniec v tomto hoteli? Páči sa mi to more a pláž, ale o hoteli som čítala niektoré strašné recenzie...

marcelatt
autor
12. dec 2018

@u2jana ahoj, posli mi prosim presny link, my sme boli tri krat po sebe v grecku, ja neviem ktory to je uz hotel

marcelatt
autor
12. dec 2018

@u2jana no tak v tomto sme neboli

havranka31
12. dec 2018

@u2jana ahoj, ja som tam bola dvakrat, za mna spokojnost, plaz je pekna, hotel tiez. chodi tam vela rodin aj s malickymi detmi. pokial nie ste velmi narocni na jedlo (obedy byvaju slabsie ale vecere dobre). akurat je to odruky od akehokolvek mesta, neda sa ist prejst nikam, iba vramci komplexu.

heregova
12. dec 2018

@u2jana my sme v tomto hoteli boli dva roky dozadu..vsetky tie foto su z luxusnej casti,ktoru nase cestovky neponukaju...nas zavreli do takej akoby kobky..hrozne tmave,male..vacsina tych izieb je takychto..potom jedine izbu priamo v budove,lebo tie bungalovy su hrozne. Dost vela sme sa nachodili.detske bazeny su uplne mimo..plaz inak krasna,jedlo,restiky typicke greckemu stylu. Za mna tento hotel nie,ale to len osobny nazor,ak chces vediet viac,pokojne pis SS

u2jana
12. dec 2018

@heregova dakujem za info. Cez aku cestovku ste isli? Fakt sa desim tych izieb. Ale ta plaz a more vyzera super.

u2jana
12. dec 2018

@havranka31 ahoj cez aku cestovku ste isli? Ubytko ste mali dobre?

heregova
12. dec 2018

@u2jana hydrotour a mali sme zaplatene navyse bungalovy. Inak je to tam ooobrovske,bazeny krasne velke a vela,plaz bola nadherna,ale strava nic moc,hotel uplne mimo,nedalo sa nikam ist pesi. Ale nam to nevadilo,maly mal len dva roky a ja som tam otehotnela😂co sa tyka grecka,nam sa velmi pacilo na rhodose v LindossPrincess

u2jana
13. dec 2018

@heregova zvažujem aj Lindoss Princes - len tam je pláž kamienková (asi na topánky) a to moc nemusím... No uvidim ešte ako sa rozhodneme...
ešte tento hotel som pozerala https://www.hydrotour.sk/dovolenky-2019/Grecko/...

heregova
13. dec 2018

@u2jana ten si vela ludi chvali,je sice nizsej triedy,ale ked sme isli z dovolenky,tak ako sa zbierali ludia do busu,kazdy velmi chvalil

havranka31
13. dec 2018

@u2jana tiez sme sli cez hydrotour, izby boli v pohode, aspon tie nase, tento rok sme boli v budove co mala hned pred sebou bazen (na fotke), aj bar takze uplna pohodicka. ja som to vyberala hlavne podla plaze, a ta je super pieskova.

heregova
13. dec 2018

@havranka31 jo,tie izby v budove boli lepsie,ale tie bungalovy boli priserne. To bol des:(

u2jana
13. dec 2018

@havranka31 takto vyzerá super.
@heregova
Diky baby, za rady, takze bungalov radsej nie, ale standartnu izbu v hoteli.

kvikina087
26. nov 2023

@heregova
@havranka31
Baby viete mi povedať ako more v olympian vilage? Boli vlny? Nebolo moc nudné....? Tobogan, môžu naň aj deti 7rokov? Majú tam nejaký limit? Je tam plavčík? Ďakujem

651janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz