Hotel na Slovensku akceptujúci zvieratko

pimpulienka
21. máj 2022

Ahojte. Nemáte náhodou skúsenosť priamo s hotelom niekde v peknom prostredí na Slovensku, ktoré je atraktívne aj pre skoro 12 ročnú slečnu a zároveň, kde je vítané aj zvieratko a nie je s tým problém? (v našom prípade sa jedna o zajka)
Ďakujem pekne za skúsenosti 🙂

marsmykkok
21. máj 2022

Fis Štrbské Pleso

roxanna
21. máj 2022

My sme boli s kocúrikom v hoteli v Trenčianskych Tepliciach, tuším Flora a v rezorte Gothal na Liptove. Ale tam môžeš so zvieratkom len do chalup, do apartmánov nie.

dianaana
21. máj 2022

@pimpulienka Oravsky Haj. Rozpravkova nadhera ❤

oblecenie99
21. máj 2022

FIS na Štrbskom plese určite

reisi
21. máj 2022

Granhotel Bachledka Strachan

savanna
21. máj 2022

Booking ma medzi fltrami moznost pet-friendly, tak mozno aj to by som skusila.

pimpulienka
autor
22. máj 2022

@roxanna zatiaľ som napísala do toho Gothalu 🙂 uvidíme akú ponuku odpíšu, ako dlho ste boli? Boli ste teda ako rodinka spokojní?

roxanna
22. máj 2022

@pimpulienka my sme boli veľmi spokojní, páčilo sa nám. Boli sme minulé leto na týždeň, mali sme tú najmenšiu chalúpku pre 3, úplne stačila. Dole bola kuchynka, sedačka, stôl so stoličkami a WC, hore veľká spálňa a kúpeľňa s ďalším wc. Terasa je zdieľaná s vedľajšou chalupkou.
Mali sme polpenziu, inak je tam aj pizzeria, donesú ti pizzu aj na izbu. Vedľa chalúpky sme mali kaviareň s posedením, to bolo super. Požičiavajú tam aj elektrické kolobežky, decká na tom po večeroch lietali po rezorte.
Potom je tam plavecký bazén, relaxačný bazén s teplou vodou, fitko, lezecká stena, viete si zahrať bowling, biliard...
Okolo chalupok je krásna zelená travicka, tam sa bude zajkovi páčiť.
Nevýhody sú kopa ľudí hlavne na večeri a vo wellness a je to dosť drahé

pimpulienka
autor
22. máj 2022

@roxanna Joj ďakujem za odpoved 🙂 môžem napísať súkromne ešte na nejaké info? 🙂