Hotel na ostrove Krk, piesková pláž - odporučenie

diadiana
25. júl 2013

Ahojte dievčatá, viem že je tu veľa diskusií o dovolenke v Chorvátsku, ale nestíham ich všetky čítať. Prosím ak máte nejaké odporučenie, osobné skúsenosti s pobytom na Krku, alebo na pobreží okolo Rijeky, napíšte. na nete je toho veľa ale osobné skúsenosti sú najlepšie. Chcela by som ubytovanie v hoteli, a blízko pieskovú pláž, ak by to bolo možné, lebo ideme s 1.5 ročným dieťaťom. Ďakovala 🙂

obcansr
25. júl 2013

tak my sme boli na Krku konkrétne v Baške tam je pekne, ale pláž je kamienková a vstup do vody je piesok, malemu to nevadilo , vyhral sa pekne, a hotely su tam Corinthia, Tamaris a už neviem ešte nejaký , nam sa tam páčilo ale my sme boli v sukromí

anuska74
25. júl 2013

Ja neviem, nebola si nikdy v HR. proste aj ked je piesková pláž, to nie je úplne piesok ako niekde v Bulharsu, či tTunise nedajbože. A tá čo tam je niekde pri Lopar, podla mňa je to des, akoby blato, ja osobne by som tam nikdy nešla. Pláž v Krk je super pre deti, ale nevýhoda je strašne , ale strašne veĺa ludí. Pláž je tam úzka a nie až tak moc dlhá. Inak je tam more prenádherné, aj celý Krk, je nádherný.

diadiana
autor
25. júl 2013

@obcansr dakujem, presne na corinthiu hotel som pozerala, nevadil by mi taky kamienkovo pieskovy vstup do vody, len mi ide o to aby neboli skaly, vzdy sme chodievali na Makarsku dolu a tam boli skaliska, nemam prehlad o tychto letoviskach vyssie, preto sa pytam na osobne skusenosti.
@anuska74 jasne ze to nie je piesok ako v Tunise 🙂 ale presne pocula som o tychto "blatoviskach" a to by som tiez nechcela, pocitam s kvantom ludi teraz v sezone, ale inokedy nemam sancu sa dostat prec, preto teraz tak narychlo nieco zhanam, dakujem za reakciu.

obcansr
25. júl 2013

@diadiana nie su tam skaly, a najlepšia pláž je za kempom vola sa to Zarok a ta je aj vačšia, my sme tam boli, pri tých hoteloch nie je moc široká ale uzka, a piesočné pláže v Hr nie su moc pekné, kamienkové su krajšie, pekna je celkom na ostrove Dugi otok tak ta je pekna, vola sa Saharun alebo tak nejak ale nam piesok nechýba 🙂 my sme boli od 1.8 a nebol tam až taký nátresk ale v tej časti Zarok

adka_tkacik
30. júl 2013

bola som na krku zaciatkom jula, priamo v meste krk, je tam vsade skalnate pobrezie, akurat je urobena jedina pieskova plaz pre deti pred vstupom do centra mesta ale tam sa nam nepacilo.. my sme boli v hoteli s bazenom - hotel drazica, takze s malym sme boli vacsinou pri hotelovom bazene a vo svojom malom bazeniku mal stale nacerpanu vodu z mora