Hotel Mida - Slnečné pobrežie

anonymka11
22. máj 2018

Ahojte chcela by som sa opýtať boli ste niekto v Bulharsku na slnečnom pobreží v hoteli mida? Aké s ním máte skúsenosti keďže ideme s malým dieťaťom ďakujem.

zdenkatv3
22. máj 2018

@anonymka11 pre male dieta je slnecne pobrezie dost zive. Tam je aj na plazi strasne vela ludi. Skor by som volila nejaku kludnejsiu destinaciu

jaris84
22. máj 2018

@anonymka11 my sme boli na SLnečnom pobreží cca 2roky dozadu s 3-ročným dieťaťom a bola som totálne sklamana...more plné rias a strašne veľa medúz...s dieťaťom sa v mori ani nedalo kúpať. Dovolenku sme mali v hotelovom bazéne...

3009
22. máj 2018

My sme boli pred dvoma rokmi na Slnečnom pobreží s dvomi deťmi - 1,5 r. a 10 r. a boli sme spokojní. Ono to závisí, čo chcete, či ruch alebo taký kľud a málo ľudí, podľa toho treba vyberať. Ale je tam strašne veľa aj malých detí a práveže tam je poväčšine mierne stúpanie do mora a všade jemný piesok. Mali sme hotel priamo pri mori, takže super. Mali sme so sebou kočík, takže dieťa mohlo spať aj v kočíku. Dokonca sme tam boli aj rok pretým, keď malá mala 0,5 roka a úplne v pohode.

sjusiquatro
23. máj 2018

@3009 a v aky hotel?

3009
26. máj 2018

Boli sme v Victoria Palace Hotel & Spa

mukesina
27. máj 2018

Baby ideme prvýkrát do Bulharska.slnecne pobrežie hotel cascadas family resorts.mate skúsenosť.dalujem

sjusiquatro
18. aug 2018

@3009 prosim ta a izby na bazen si treba poziadat na receocii ci netreba ? Vy ste ako mali?

3009
18. aug 2018

@sjusiqatro my sme to mali objednané cez CK a keď sme tam prišli dali nám kľúče. Mali sme izby smerom na bazény a more, ale izby smerom na more sú o niečo drahšie a to sme si už zaplatili v CK doma.