Hotel Lti Thalassa Sousse v Tunise

fitka
4. aug 2014

boli ste niekto uz tento rok v tunise v LTI THALASSA SOUSSE?

akrim005
4. aug 2014

...my tam ideme 8.8:)

akrim005
5. aug 2014

teda, opravujem - ideme 15.8. z Košíc 🙂

annae.
6. aug 2014

@akrim005 aj my odlietame 15.8. ale z BA

akrim005
6. aug 2014

@annae. Jéééj, tak sa stretneme - ak máš fotku v profile aktuálnu, tak máme i podobne "staré" dievčatká🙂 Naša Sofi má 4 roky🙂

emma_932
6. aug 2014

boli sme tam minuly rok, bolo tam fajn 😉

annae.
6. aug 2014

@akrim005 nás tam bude riadna tlupa, ideme ja, manžel, syn 7r. a dcéra 4r. a ešte aj moja sestra s rodinou (ale už má jedno dospelé dieťa 🙂 a jednu 15r.dcéru)
Som zvedavá, ako bude, lebo Tunisko nebola naša destinácia, po ktorej by sme sa obzerali, ale keďže sme sa spamätali až takto neskoro, nebolo v cestovke nič voľné a čo bolo, tak tie ceny boli otrasné...
tak sa teším, snáď sa stretneme... aktuálnu fotku nemám, ale moje deti sú Matej a Anička a určite nás bude počuť na pláži. My sa pri bazénoch zdržiavame minimálne, skôr sme také "morské" typy.
Tak sa vidíme v Tunise... "dostunisovania priatelia"

akrim005
6. aug 2014

@emma_932 tak to som rada, lebo z tych recenzii aby sa clovek zblaznil- stale niekto nieco kritizuje🙂 Mam ale taku mozno blbu otazku - niekde som citala, ze na veceru treba chodit v dlhych nohaviciach?? Moj manzel totiz rezolutne odmieta tahat so sebou nohavice🙂))

akrim005
6. aug 2014

@annae. Tak to my ideme len traja- teda s dcerou🙂) a tesiiime sa🙂)

emma_932
6. aug 2014

@akrim005 fuuuu, to si napamatam, ale mam pocit, ze chodili tam chlapy v kratasoch.. dokonca aj zeny som tam videla v plavkach, akurat nejake tricko si dali na ne /ale to bolo cez obed/. to je skor taky "detsky" hotel, tak to tam neberu az tak prisne 😉

tinasc
7. aug 2014

my tam cestujeme zajtra 🙂

annae.
14. aug 2014

@akrim005 Ahoj, teraz rozmýšľam, že my asi nejdeme do tých istých hotelov, my ideme do http://last-minute.travelagent.sk/tunisko-souss.... Už máte pobalené?

akrim005
14. aug 2014

@annae. Ahoj, tak to je skodaaaa...nas sa vola LTI Thalassa Sousse, tak to asi ozaj bude iny...zbalene zhruba mame, letime zajtra z Kosic 18.05...Tak prijemnu dovolenku prajem, ak by sme sa nestretli🙂) Podla fotiek je to fakt iny hotel...

annae.
14. aug 2014

to je škoda, deti by sa prehrali... my letíme z BA 11:25... tiež prajem krásnu dovolenku

kikina84
17. dec 2014

@akrim005
@emma_932 ahojte baby..tak ako sa vam pacilo na dovolenke? prave citam diskusiu..planujem akurat kupit letnu dovolenku a satur ma v ponuke tento hotel v Tunise..LTI THALASSA SOUSSE..ako tam bolo? more pekne? na sature maju same dobre recenzie z hotela..hlavne co sa aktivit pre deti tyka..tak sa chcem uistit ci je to pravda..dakujem baby za typ @fitka

akrim005
17. dec 2014

@kikina84 Ahoj, nám sa veľmi páčilo - dajú sa vytknúť rôzne veci, ale keď človek čaká menej, nebude sklamaný🙂) Povedala by som, že pre dcéru (4 r.) boli najlepšie večerné MINIDISCO - animačný program, aj v slovenčine... Strava pestrá, dobrá, vždy sa dalo vybrať - nečakajte, že vás ale budú čašníci obsluhovať - nám to ale vôbec nevadilo🙂 More vcelku pekné, ale mali sme medúzy, takže niektoré deti popálilo a naša sa potom bála ísť do mora. Bazénov a tobogánov plno, dobré (ale my nie sme tieto adrenalínové typy🙂 Detský bazén pekný...Len cez víkend tam chodia aj "domáci" z mesta alebo iných hotelov, takže je to tam plné...Odporúčam ZOO a delfinárium. Kľudne by som tam šla znova.Všetkým sa nám páčilo🙂

kikina84
17. dec 2014

@akrim005 a v akom obdobi ste boli?

kikina84
17. dec 2014

@akrim005 nemate nahodou nejake fotky mora?

akrim005
18. dec 2014
akrim005
18. dec 2014

Boli sme v 2.polovici augusta...

elenapol2
21. dec 2014

dobrý večer, dovolte mi sa k vám pripojiť 🙂. ak budete chcieť a nielen tunisko , mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk a pre mamičky z koníka mám naj ponuku, tak sa ozvite 😉