Hotel Lesana - skúsenosti

miroslavaa31
10. jún 2023

Ahojte,bol niekto v hoteli Lesana s detmi? Zaujimaju ma tie animacne programy,ci sa to detom paci. Ihrisko maju vonku? Dakujem za recenzie

kamagma
10. jún 2023

My sa chystame cez jesenne prazdniny, ale kolega si pochvaloval.

jan510
10. jún 2023

my sme boli 2x naposledny pred 2 tyzdnami. Celkom v pohode to je, detske animacie, velke vnutorne ihrisko, strava celkom v pohode , klasika bufetove stoly, rozpravkove postavicky chodia po hoteli. Welnes mensie ale tiez v pohode, ludi vela nebolo

Detom sa animacie pacia, my sme mali sutaze a tanec v bublinkach. Cez den sme boli na popradskom plese na turistike, ale vecer sa vysantil s animatormi a Olafom 🙂. Ledva som ho o deviatej vecer hnala do izby. Deti dostavali aj medailu. My sme spokojni, samozrejme neda sa to porovnavat s tymi drahsimi hotelmi typu Trinity, Druzba ale ja som spokojna co sa tyka pomer a cena

denopeno
10. jún 2023

Odporúčam Lesanu, pre deti je tam super! Aj rodičia si oddýchnu. Strava výborná, personál tiež. Animácie sú ok.

lilizzachy
10. jún 2023

@miroslavaa31 boli sme minulý víkend, bolo super 🙂 najviac sa mi páčilo že tam bolo plno rodičov s deťmi takže nikto nezazeral keď mala robila scény 😂 ale fajne bolo, ako už písali vyššie majú dva veľké detské kútiky, maskotov, vonku ihrisko,wellnes, solnu jaskyňu. Strava bola v pohode, personál milý. Dobre bolo. Na FB stránke majú rozpísaný program na cele leto.

antonia15
11. nov 2023

Viem že neodpovedám na Vašu otázku ale chcem sa spýtať, kto ste tam boli na výlety v okolí? Dve 5ročné deti a jedno ročné...ďakujem krásne

antonia15
11. nov 2023

@denopeno môžem sa spýtať, kto ste tam boli na výlety v okolí? Dve 5ročné deti a jedno ročné...ďakujem krásne

antonia15
11. nov 2023

@lilizzachy môžem sa spýtať, kto ste tam boli na výlety v okolí? Dve 5ročné deti a jedno ročné...ďakujem krásne

antonia15
11. nov 2023

@jan510 môžem sa spýtať, kto ste tam boli na výlety v okolí? Dve 5ročné deti a jedno ročné...ďakujem krásne

denopeno
12. nov 2023

@antonia15 My sme dali len turistiku po okolí, bolo krásne počasie a to nám stačilo. Deti stále chceli byť na animáciach, v herni, celý čas sa niečo dialo, my sme využili welnes i soľnú jaskyňu. Potom v nedeľu po odchode z Lesany sme zašli na bobovú dráhu v Lomnici a na Skalnaté pleso.

antonia15
12. nov 2023

@denopeno ďakujem krásne 🙂