Hotel Larisa - Svieti Vlas, Bulharsko

vrakuncanka
16. apr 2015

Chceli by sme tento rok na dovolenku do Bulharska, keďže náš rozpočet je obmedzený, našla som tento hotelík a celkom sa mi páči. Boli ste tam niekto? Zaujímalo by ma ubytovanie, a hlavne pláž, viem že sa za lehátka platí, ale či ich je tam dostatok aj keď prídete trochu neskoršie. Vlastne ma zaujíma všetko ohľadne hotela aj letoviska. Ideme s CK Fischer

cairka
16. apr 2015

Je tu skupina Dovolenka v Bulharsku, skús tam https://www.modrykonik.sk/group/6611/ Tiež ideme do Sveti Vlas, ale iný hotel.

vrakuncanka
autor
16. apr 2015

@cairka ďakujem, skúsim

staford
16. apr 2015

boli sme pred 2r ale iný hotel mestecko je superne moznost prechádzok po meste kopec restauracii obchodikov ja si iba chvalim 😀

vrakuncanka
autor
16. apr 2015

@staford Ďakujem, a čo sa týka pláží? Je tam dost miesta? Na fotkách to vyzerá dosť preplnené

vrakuncanka
autor
16. apr 2015

@cairka no skúsila som tú skupinu ,,Bulharsko,, len sú tam samé otázky a žiadne odpovede

staford
16. apr 2015

@vrakuncanka bolo dost ldi ale vzdy sme si nasli miesto nám sa velmi pacilo a hlavne sa clovek dorozumie a da sa uplne super prestravovat my sme mali iba ranajky

vrakuncanka
autor
16. apr 2015

@staford Aj my máme len raňajky, len ideme 3 generácie báb, mama, ja a 8 ročná juniorka a mama po skúsenostiach spred 2 rokov z Tuniska, kde sme už o 6-tej boli na pláži, aby sme si chytili fleka, sa bojí, že tu to bude rovnaké.