Hotel Avena

kaja173
25. apr 2012

ahojte mamicky.uz tu mnohe z vas spominali hotelovy komplex Avena na Liptovea zaujimalo by ma,ake ste mali zazitky.chcela by som tam ist aj s manzelom a s malym synom na vikendovy pobyt ,dat to manzelovy ako darcek k vyrociu svadby.Ktore ste tam boli,dajte typa kde ist a co sa oplati...dakujem moc za odpovede....

simba
26. apr 2012

ahoj...my sme tam boli s nasou malou minuly rok..bolo tak fakt krasne, nedalo sa im nic vytknut...v cene sme mali aj nejake procedury. Strava tiez super, vzdy moznost vyberu a stale plna jedalen deti...vyslovene stredisko kde chodia rodinky s detmi. pred hotelom su detske preliezky, trampolina, hojdacky a tak...odporucam ale navstivit aquapark v lipt. mikulasi aj v pripade zleho pocasia sa tam da ist, maju vnutorne bazeny a hlavne krasny detsky bazen. Okolie velmi prijemne na dlhe prechadzky ...

dadulik
26. apr 2012

ahoj, my sme tam boli este pred cca 8-9 rokmi, vtedy este nebol zrekonstruovany, no boli sme max. spokojni so vsetkym, procedury....velmi chutne a bohate jedlo, bazenik...krasna priroda, urcite by som sa tam pozrela znova ked teraz citam co tam vsetko pribudlo pre deti 🙂 vtedy sme este deti nemali 😀

kaja173
autor
26. apr 2012

dakujem vam za odpoved...uz sa tam tesime,je to este sice skoro,ale aspon sa mam naco tesit🙂))))))

ivkapon
2. máj 2012

@kaja173 ak by mali obsadené, tak pár metrov od Aveny je penzión Horec - majú spoločnú web stránku, a v tom penzióne sa mi páčilo ešte viac ako v Avene, s tým, že môžte využívať služby aj v Avene.

kaja173
autor
2. máj 2012

@ivkapon ahoj..ten horec som si uz zajednala,takze uz sa tam tesim.dufam ze nam vyjde pocasie....

suncana
2. máj 2012

@kaja173 v blízkosti je Stanišovská jaskyňa, tak si môžete spraviť výlet.

ivkapon
2. máj 2012

@kaja173 mňa vždy odradilo naše počasie od naplánovania letnej dovolenky na SK. Ale veľmi radi tam chodievame v zime. A kedy tam pôjdete vy?

kaja173
autor
2. máj 2012

@ivkapon ideme na termin nasho vyrocia svadby,posledny augustovy vikend.ale viem ze aj ked bude prsat,da sa ist do besenovej.dufam ze to nedopadne zle,lebo je to prvy krat na dovolenku na SVK,a moj manzel nema rad nejako dovolenky,takze uvidime...

ivkapon
3. máj 2012

@kaja173 tak si to tam užite a pekne to oslávte. Peknú dovolenku.

simisi
6. máj 2012

@kaja173 ahoj,aj my sa tam chystame,rezervaciu mame od 14.7-20.7,boli sme uz ubytovani aj v Avene aj v Maji,teraz sme chceli skusit Horec,som zvedava 🙂

patka6
13. máj 2013

@simba ahoj, my by sme tam chceli ist tiez, ale neviem ako to je a zaujimalo byma to, pri penzione horec je take jazierko s teplou vodou, zda sa mi ze tam maju pristup aj ubytovani v niektorych hoteloch n abzlizko, ale neviem ci z aveny alebo fimu alebo ktori tam mozu ist, nevies nahodou ako to je? vdaka 🙂

simba
13. máj 2013

@patka6 niečo sa mi mari,že asi majú aj hostia aveny ale pre istotu by som si to overila priamo v hoteli

sandrika1986
26. máj 2013

My sme boli v Avene min.rok od 07.06. a boli sme spokojný. Rozmýšlam,že by sme sa tam vrátili budúci mesiac 🙂

vivusika
26. máj 2013

@suncana my sme mali na ceste do jaskyne nezabudnuteľný zážitok... tak cca 150m od nás na kopci sme videli medveďa 😉 inak je Jánska dolina skutočne prekrásna, hotel Avena super 🙂 🙂 🙂

miss_shy
16. júl 2013

ahojte dievcata prosim vas bazen je v kazdom zh nich alebo len v avene? dakujem, eva

katarinava
16. júl 2013

@miss_shy bazén je v avene, vo Fime, penzin Horec má vonkajší - je to také termálne upravené jazirko, ale bez poplatku sa dá chodiť do Aveny ( je to kúsok do kopca) a Galanto má taký vonkajší, len cez leto. pozri ich stránku ( daj do vyhľadávača Avena) a tam sú aj fotky