Holiday village Tatralandia

ludkaj100
29. apr 2022

Ahojte.. Bol niekto ubytovaný v Holiday village Tatralandia v chatkách A.. Ktoré ešte neprešli rekonštrukciou? Lebo váham ktoré objednať.. Je to tam v pohode?

veronikaszabova
29. apr 2022

@ludkaj100 boli sme cez vikend, za nas OK

trinity_77
29. apr 2022

@ludkaj100 radšej by som volila tie súkromné chatky, tie druhe, na týchto ak budete mat susedov budete počuť absolútne všetko 😁

vikusjk
29. apr 2022

@ludkaj100 ja suhlasim s @trinity_77, my sme mali teraz naposledy (cez Velku noc) chatku A deluxe, a teda viac si ju nevezmeme. Susedia z troch stran a poculi sme aj ked isli po schodoch, kazdy rozhovor, telku, ventilaciu v zachode, vsetko. Bola sice prijemne zariadena, ale zeby to bolo nejake deluxe... neviem si predstavit, ako su potom zariadene tie neprerobene chatky. Ak chces mat klud, brala by som chatku B, alebo potom cez sukromnych ubytovatelov, ktori maju tiez chatky priamo v holiday village, akurat tam je nevyhoda, ze ak chces rekr.poukaz pre zamestnavatela, tak ti nevedia dat na fakturu aj vstupy do aquaparku a stravu z arealu, to vie len priamo tatralandia.

ludkaj100
autor
29. apr 2022

@vikusjk tak my ideme 2 dospelý a 3 deti.. Čiže to vstupné do tatralandia by bolo nenormálne keďže ideme na 5 dní.. A taktiež my vyhovuje polpenzia kvôli detom

ludkaj100
autor
29. apr 2022

@veronikaszabova a boli ste v týchto A chatkách? Alebo v B kde je samostatná chatka bez susedov? Ďakujem za odpoveď 🙂

elian
29. apr 2022

My sme boli konkrétne v týchto chatkach min.rok......a nebola som spokojná......hlavne som sa nevyspala -jedna posteľ neskutočne vrzgala pri každom pohybe a hlavne bol tam pod jednou posteľou bojler na teplú vodu a neskutočne hycoval strašne teplo ani okno sa nedalo otvoriť lebo zas komáre sieťka na okne žiadna
A tak som spala dole na zlomenom gauči
Ale susedov sme mali tichých 😉
Jedlo bolo vynikajúce

ludkaj100
autor
29. apr 2022

@elian super keď nie susedia tak bojler :D

elian
29. apr 2022

@ludkaj100 ale inak za mňa sú to top dovolenky hlavne deti sa vyblaznia

ludkaj100
autor
29. apr 2022

@elian ved práve preto chceme ísť tam.. V hoteli aj keď je bazén tak ich to už po 2 dňoch veľmi nebaví a tam sa určite vyblazdnia..

ludkaj100
autor
29. apr 2022

@elian a ešte sa môžem spýtať, chodili ste niekde na obed? Ci ste jedli priamo v aquaparku? Alebo sa dá ísť na obed aj tam kde sa podávajú raňajky a večere a objednať jedlo? Ďakujem 🙂

elian
29. apr 2022

@ludkaj100 áno tam je super restika raňajky obedy aj večere tá je v tej dedinke a dá sa najesť aj v tatralandii ale tam je úroveň o kus horšia
Dostanete náramky a môžete chodiť hore dole -aj si oddýchnuť na chatku a asi 5km je Lidl 😉ak by bolo najhoršie

veronikaszabova
29. apr 2022

@ludkaj100 A v uplne prvej dole.