Hľadám kamarátku s deťmi na dovolenku - Bali, Thajsko, Maledivy

ivv8
30. dec 2021

Ahojte, hladam si partacku na dovolenku s detmi, chcela by som ist tuto zimu Bali-Thajsko-Maledivy mam 1,5 ročnú dceru a som s nou sama. Ak nahodou by sa tu nasla maminka ktora by chcela ist s nami tak by som sa potesila a nieco by sme mohli zorganizovať🙂

lujza10
30. dec 2021

Celkom zaujimava tema takto na zaver roka 😁

miadi
30. dec 2021

Zober mamu bude ti pomahat s malou a mozes jej verit . S cudzim clovekom ist na dovcu nie je dobry napad ked ich nepoznas. Ludi je vsade dost ked pojdes sama vzdy sa ti Niekto prihovori. A zas s tak malym dietatom moc planovat Nemozes nejake vylety mimo rezort.. pojdes na ranajky k vode obed a hnet zas denny spanok vecera bazen noc. Den ubehne ako nic nie to este sa s nejakou maminou a jej detmi snazit zladit režim. Ale tak Rob ako myslis.

mamamasama
31. dec 2021

@ivv8 Nizlove, alebo Bagarova by podla mna šli. Iné slobodné maminky, čo poznám nemajú moc vysoke alimenty.

domiklik
31. dec 2021

@mamamasama túto trápnosť si si mohla odpustiť... Nie každá slobodná matka je odkázaná na alimenty

ivv8
autor
1. jan 2022

@mamamasama Ako napisala @domiklik velmi trapna odpoved, my, niektore slobodne Maminy aj popri RD pracujeme a zarábame slusne aj bez alimentov 🙂 to ale nemozem chciet aby zena co uráža druhe zeny chapala však 🙂