Grécko Kalogria beach, Peloponéz

jurka2907
3. jan 2024

Ahojte keďže sa rozhodujeme medzi tureckom a gréckom, no v Grécku hotel kalogria beachPeloponez spĺňa všetky moje kritériá,prosím boli ste tam niekto je to tam fakt ideálne pre rodinu ?
Ďakujem krasne

gelifil
3. jan 2024

@jurka2907 my sme boli, velmi sa nam pacilo...treba si uvedomit vsak, ze je uprostred nicoho...chodili sme vela na vylety...a este veeeela komarov, vedla su mociare

msnesquik
3. jan 2024

@jurka2907 ano, vhodne pre rodinu, boli sme minuly rok a boli sme velni spokojni

maris5
3. jan 2024

@jurka2907 ake velke deti mate? My sme boli spokojny, cisto, jedlo sa dalo vybrat aj pre ludi s intoleranciou, my sme boli ked boli najvacsie horucavy, tak neboli ani komare, posledne dni sa ochladilo na 35, tak aj komare vysli, to sme utekali na izbu. Deti vecer spali, tak vecerne akcie neboli pre nas. V okoli nikde nic, mali sme pozicane auto na 2 dni, obisli sme Patras a Olympiu.

jurka2907
autor
3. jan 2024

@maris5 deti majú 3,4r .tie komáre a zevraj aj osy su tam a odradzaju ma ...chceme ísť cca 24jun ,bojím sa ci ich nebude veľa a ,ešte studené more 🤔🙂

jurka2907
autor
3. jan 2024

@maris5 ďakujem 😉uz čítam, nevšimla som si ze to ma 10stran,videla som ze rok 2017,2018 reku stary prispevok...

jurka2907
autor
3. jan 2024

@gelifil
To ma odrádza, komáre 🫣

buberova
3. jan 2024

My sme boli v prvej polovici septembra 2023 🙂 more je dokonalé, neviem to opísať inak ako pozvoľný vstup do mora. Na pláži sa dalo povoziť na skútri alebo si prenajať ten šľapací bicykel, myslím že jeden mal aj malú šmýkalku.

Mne sa nepáčilo že na obedoch a večeri bol strašný nátresk ľudí, tvorili sa rady a keď sa človek nechcel moc predierať tak vlastne ani nevedel na čo čaká 😂😂 a potom zistil že nič z toho ho nezaujalo a išiel si vystáť ďalší rad na pizzu v druhej časti jedálne 😂😂

Hotel krásny a čistý. Naozaj je v centre ničoho, boli sme sa prejsť po pláži, aj do toho lesa čo je asi aj prírodná rezervácia alebo niečo také.. ale nebolo nám všetko jedno, je to tam také vyľudnené, žiadne skupiny turistov alebo čosi.. boli sme sa aj prejsť do prírody, chodníček dobrý aj pekný ale znova iba my a nikde nikto.. ale cítila som sa menej zle ako ísť po tej úzkej asfaltke kde sa URČITE 2 autá neobídu. Ani bicykle sme sa neodvážili si požičať 😂😂

Komáre boli. My sme chodili na večeru o 19:30 hneď keď sa dalo, kým sme si vystáli radu, kým sme sa najedli bolo 20:30, vonku skoro tma, a vždy sme išli po večeri na drink vonku k bazénu. Niektoré dni sme aj posedeli von a vypili to tam, iné sme len rýchlo zobrali drink a utekali dnu lebo ozaj bolo veľa komárov. Osi žiadne. Ale cez deň absolútne žiaden hmyz. Len vtedy večer. Ale to nám bolo jedno, večer sme boli na izbe.

lucianne
4. jan 2024

@jurka2907 mi sme boli min rok dcérka 5r vo všeobecnosti sa nám páčilo ale je naozaj uprostred ničoho chodili sme aj na výlety.Boli sme začiatkom septembra komare boli minimálne ale pokazilo sa nám počasie a dost nám prsalo ale to neovplyvní nikto.Jedine co sa mi naozaj nepáčilo ze jedáleň je krpata spraví sa rad na jedlo a strasne dlho to trvá nez sme si naložili najprv malej potom nám na to som mala strasne nervy.Inak okolie,hotel,more,animátori,bazény,detské ihrisko boli na jednicku.

jurka2907
autor
4. jan 2024

Ďakujem všetkým, hľadám ďalej. Komare a jedáleň nás odradzaju😉

msnesquik
4. jan 2024

@jurka2907 my sme sa schovali na hodinu, co boli komare, z osemclennej skupiny mna jedinu ustipol, mala som jeden stipanec, ziadna velka drama

buberova
4. jan 2024

@lucianne aj my sme presne mali škaredé počasie, isto sme boli v rovnakom termíne 😂😂 v celej Európe jasno, na Orave bolo niekedy aj teplejšie ako na našej dovolenke 😂😂

lucianne
8. jan 2024

@buberova my sme boli od 30.8 do 9.9 ked tam boli tie záplavy 🙈😂ako prvé dni krásne a potom uz čistá katastrofa a boli sme na výlet na zakhyntos a taka búrka tam bola to som este nezažila.A presne u nas teplo a na davokenke som chodila v teplákoch a mikine😂😂

buberova
8. jan 2024

@lucianne my sme boli od 02.09 do 13.09 😂😂 bolo to presne ako hovoríš.. ale aj my sme mali potom pekné dni