Gradac hotel Oáza, máte skúsenosti?

lubeno00
2. aug 2018

Kto bol v Gradacu hotel Oáza? Alebo aspoň v tomto meste?

mimisk
2. aug 2018

ja som tam bola 4 roky po sebe mne sa tam pacilo, male mestecko, hlavne nebolo tam vela hluku,
nebola som v hotely ale v private

lubeno00
autor
2. aug 2018

@lubeno00 my tam chceme ísť tiež skôr koľi oddychu a nie po nociach zit

lubeno00
autor
3. aug 2018

@mimisk koľko trvá prosím vás reálne cesta do Gradacu?

mimisk
3. aug 2018

12-13 hod
sme isli

lubeno00
autor
3. aug 2018

@mimisk hmmm a kadiaľ? Cez Rakúsko? Alebo cez Maďarsko? A v Maďarsku diaľnica alebo po starej ceste?

jkadankova
3. aug 2018

My sme sa teraz odtial vratili. Gradac je super. Krásne pláže, čisté more, malé mestečko. To pohorie okolo je nádhera! Cesta z BA cez Maďarsko - okolo Balatonu a potom po dialnici rovných 12 hodín.

lubeno00
autor
3. aug 2018

@jkadankova lebo ja mam male deti 6r.2r. Chorvátsko mam ako tak pobehane, ale takto dole som už dlhšie nebol... Preto sa pýtam vzhľadom na dopravnú situáciu koľko trvá cesta... Lebo partnerka vie byť cestovania nervózna

jkadankova
3. aug 2018

@lubeno00 my sme isli v noci, deti to prespali. Išli sme - BA - Stoličný Belehrad - Záhreb - a po diaľnici dole. Krátke prestávky sme mali také 30 minútové asi 4. Deti mám 8 a 6 ročné.

lubeno00
autor
3. aug 2018

@jkadankova takto celkom v pohode... Keď do max. 13h cesty rátajte cca 2h prestávok

jkadankova
3. aug 2018

@lubeno00 Inak teraz pozerám na ten hotel, no konkretne ten - ciastocne upraveny ale stoji hned vedla totalne rozobrateho hotela na konci plaze... švagrina to tam bola omrknúť a sa kyslo tvárila (pracuje v cestovke), delegatka tiez spominala, ze v polorozobratom hotely predavaju izby.... Je to uplne na konci dediny.
Inak je tam asi milion hotelov a dva miliony privatov, ak uz chcete ist do Gradacu.
My sme boli v hotely Sunce a tam sme boli spokojní 🙂

mimisk
3. aug 2018

@lubeno00 ja si tiez pamatam ten hotel, my sme boli v gradaci 5 rokov na spat , vtedy ho opravovali, je uplne na konci dediny, ked sme tm boli pred 9 rokmi tak ol velmi zanedbany, nas domaci hovoril ze to bola ubytovna pre utecencov, ale viem ze plaz pred nim bola dobre udrzovaná

lubeno00
autor
3. aug 2018

@jkadankova hotel sunce je fajn aj mne sa paci mýlim ze ešte by bol prijateľný aj hotel neptún.. Inak ďakujem za info a za vás nazor

lubeno00
autor
3. aug 2018

@mimisk ďakujem za názor... Teraz som tak na Vazkach khe vlastne skončíme 😁

laska201
3. aug 2018

Boli sme v lagune 22 jula sme sa vratili.my sme cestovali busom od 15.00 do 7 rana a spet od 17.00 do 7 rana.deti to zvladli super a to najmensia ma 2 roky.plaz uzasna pozvolna ciste more sice vlny riadne po obede ale vyblaznili sa na tom super.aj ked kopu ludi ale nasli sme miesto vzdy.jedlo tiez super a na plazi sa da krasne najest a z laguny sme mali 10percent zlavu.

mimisk
3. aug 2018

@lubeno00 ale zase kolko stravi clovek na izbe , vascinou sa tam ide len vyspat

lubeno00
autor
3. aug 2018

@mimisk to je pravda... Len nechcem počúvať týždeň frflajucu manzelku

lubeno00
autor
3. aug 2018

@laska201 vy ste boli priamo v lagúne alebo depandens??? Pozeral som ajlagunu len neviem ci to není trosku viac zastaralé??? A strava aká??