Esky letenky verzus letenky priamo

janagem
22. jún 2024

Ahojte baby,

Úprimne som nikdy beletria kupujem letenky prvý krát - Esky má napísané že vybaví aj check in aj všetko, chcela som sa spýtat aké máte skúsenosti? Prípadne kde kupujete letenky? Letím do Aten a chcela by som z Bratislavy 🙂

maranco
22. jún 2024

@janagem letenky kupovať priamo u spoločnosti a check-in si urobíš online na webe
ak je nejaký problém potom sa naťahuješ a jedni sa vyhovárajú na druhých a opačne

janagem
autor
22. jún 2024

@maranco ďakujem, tak teda kúpim priamo cez stránku :D asi to bude jednoduchšie :D

zalka
22. jún 2024

@janagem prvý krát ked som kupovala letenku, tak som bola taká preplašená ako ty a kúpila som cez esky. Síce spravili checkin ale mala som problém na danom mieste vytlačiť v zahraničí letenku.
Teraz si kupujem sama, síce apku ešte neovládam ale letenku si v nej nájsť viem, a checkin si robím na stránke spoločnosti. A je to sakra rozdiel.

simsalabim
22. jún 2024

@janagem na esky pozri letenky a potom kup priamo u danej leteckej spolocnosti. Nainstaluj appku a ides. Vsetko urobis cez nu, nas v nej boarding pasy, upozorni ta, ked sa da urobit check in, ktory gate, ci je zdrzanie a pod.

janagem
autor
22. jún 2024

@simsalabim oh super ďakujem musk pozrieť apky toto som ani nevedela. Ďakujem veľmi pekne 🙂

janagem
autor
22. jún 2024

@zalka ďakujem, idem skúsiť 🙂

zalka
22. jún 2024

@janagem určite, cez apku stačí v mobile ukázať letenku .. odpadá tlačenie... a esky posielala letenky len na vytlačenie, a aj to len pár hodín pred odletom, fakt som bola na ihlách či stihnem, a kde vytlačím ...

simsalabim
22. jún 2024

@janagem nemas za co. Samozrejme mam na mysli appku danej leteckej spolocnosti. Potom ti aj chodia notifikacie, ako napr. tato

abbey1
22. jún 2024

@janagem Daj pozor, niektoré letiska stále vyžadujú mat vytlačenú letenku. To si vždy pozri.
Letenky vždy kupujem priamo cez leteckú spoločnosť. Raz skúsiš a uvidíš, že žiadny problém.