Erotické hračky a cesta lietadlom

sabi139
9. sep 2024

Ahojte idem na dovolenku do Turecka a chceme si zobrať so sebou nejaké hračky/pomocky erotické
Len som sa Dočítala že v kufri v podpalubí nesmie byt žiadna elektronika a príručnú batožinu na letisku kontrolujú 😂
Neviete niekto poradiť ako ste to riešili ? Ďakujem

crazy_cat_lady
9. sep 2024

a to co mas tie dilda do elektriky? :D

sabi139
autor
9. sep 2024

@crazy_cat_lady no veď sa nabíjajú klasika nabíjačka

lakebabe
9. sep 2024

@crazy_cat_lady 😄😄😄
Autorka neboj sa v Turecku to ozaj nikto nebude riesit môžeš mať aj štyri nabíjačky

sabi139
autor
9. sep 2024

@klejkaez ďakujem ☺️

sabi139
autor
9. sep 2024

@lakebabe Oki ďakujem 😂
Ja len že trosku trápne že neprejdeme s kufrom cez kontrolu kvôli vibratoru 😂

lakebabe
9. sep 2024

@sabi139 pokiaľ ich tam nebudeš mat plný kufor nikto to nebude riešiť.

fido69
9. sep 2024

@sabi139 Normálne daj do kufra. Toto nebude asi nikto riešiť 😉

pralinka25
9. sep 2024

@fido69 by si sa divil

"Po tom, ako tvoju veľkú batožinu odovzdáš na Check-Ine, ide cez viacero úrovní. Najprv ju automaticky zoskenuje skenner, ktorý vyhodnotí počítač, či je batožina v poriadku alebo tam niečo nesedí. Ak áno, s batožinou sa nič nerobí.

Pokiaľ sa počítaču niečo nezdá, batožina ide na vyššiu úroveň – prezerá ju pracovník, skenuje sa, pozerá sa z iných uhlov. Ak aj z tejto kontroly niečo nesedí, pracovník kontaktuje leteckú spoločnosť, s ktorou letíš a vyzvú ťa rozhlasom, nech sa dostavíš na kontrolu. Tam spolu s pracovníkom a policajtom batožinu otvoríte.

Problém nastane, keď kvôli tejto kontrole nestihneš odlet. Keď je tvoja batožina na letisku a aj ty si na letisku, letecká spoločnosť na teba čakať nebude, každá minúta na letisku stojí leteckú spoločnosť peniaze. Keď máš aspoň jednu veľkú batožinu už v lietadle, tvoje šance na to, že lietadlo na teba počká, sú vyššie."

Moze byt problem.nemusi.

mondolina
9. sep 2024

čo riešiš? daj do priručnej. kontrolujú tekutiny, nože. nie vibrátor.

betulinka1
9. sep 2024

@sabi139 do kufra v podpalubí. Bezne dam davam elektroniku. Nedavam tam iba tablet, notebook a telefony.

pralinka25
9. sep 2024

@mondolina lenze na niektorych letiskach stale musis elektroniku vytahovat do tych boxikov. Niekomu neva ze vsetci okolo vidia vibrator niekomu to vadi. Zalezi uz na autorke ci je s tym ok. A nie nerobi sa to niekde v kutiku bokom.

fido69
9. sep 2024

@pralinka25 napisala "vyzvú ťa rozhlasom, nech sa dostavíš na kontrolu. Tam spolu s pracovníkom a policajtom batožinu otvoríte."

Nelietam málo a toto som este nikdy nezažil. Teda, že by na letisku vyhlasovali, že sa má pasažier XY dostaviť k dodatočnej kontrole. Všetko čo nepotrebujem dávam do podpalubia. Minule tam dcera strčila aj počítač a nikto sa neozval. Len počítač to v zdravý neprežil a reklamaciu nechceli uznať, pretože sa tam nemá dávať.😉

pralinka25
9. sep 2024

@fido69 ale stat sa moze aj memusi. Zalezi na ludoch ze ano a nevies ci zrovna nenatrafis na niekoho premotivovaneho. Treba s tym len pocitat nic viac nic menej.

kiki68
9. sep 2024

Normalne to daj dole do kufra. Do prirucnej by som to nedavala 😂