Enter Croatia - registrovali ste sa?

mimanr
29. júl 2022

Viem,ze sa uz nemusi, ale odporuca sa pre rychlejsie vybavenie.
Vybavili ste sa rychlejsie?😁 Vdaka.

lilope
29. júl 2022

@mimanr nie je to potrebné, odkedy to vymysleli nikdy som to ani len nevytiahla, odstojíš si radu rovnako ako všetci ostatní.

simsalabim
29. júl 2022

@mimanr nic sme nevyplnali a nepoznam nikoho, kto by to tento rok robil. Na hraniciach sme stravili asi 5 minut.

uhnakova
29. júl 2022

tento rok sme nic nevyplnali, ved nie su covid opatrenia. Na hraniciach zdrzovali v oboch smeroch len Slovinci, Chorvati mali prazdne budky.

lilope
29. júl 2022

@uhnakova ten dotazník či ako to nazývajú, vznikol skôr ako bol covid, vypĺňala som ho už minimálne raz ak nie dvakrát pred covidom. Keďže som ho ani raz nepotrebovala, tak som sa tento rok na neho vykašľala a hádajte čo? Nič ☺️

zuzinabila
30. júl 2022

@mimanr sme tu.ziadne registracie neboli pred tym ako po min.roky.na hranici sme sa vybavili za cca 5 min,ani nepozrel do pasov poriadne

mimanr
autor
30. júl 2022

ok, dakujem vam 🙏👍🙂

matkahelka
30. júl 2022

@mimanr nemas sa ako vybavit rychlejsie, ked je pred tebou na hranici 50 aut. nepreskocis ich. nam do pasov pozreli len madari, chorbatsky colnik sa usmial a cau, cize to bolo najrychlejsie mozne vybavenie ake existuje 😂

mimanr
autor
31. júl 2022

@matkahelka no praveze minuly rok tych s vytlacenym potvrdenim davali do ineho pruhu a isliel ovela rychlejsie, ako ostatne, ale vtedy to bolo povinne.Ale uz sme tu, takze vs.ok

matkahelka
31. júl 2022

@mimanr ale minuly rok to povinne bolo 😉

mimanr
autor
31. júl 2022

@matkahelka no ved pisem, ze bolo🙂