Enter Croatia - 7 ročné dieťa

luciakucekova
13. júl 2021

Prosím vás ako zaregistruje dieťa 7 ročne ktoré pre vstup nič nepotrebuje a vlastne nemá žiaden doklad, keď ma to bez toho nechce pustiť?

simonah73
13. júl 2021

@luciakucekova ja som zatial neriesila ale citala som, ze ak tie okienka odignorujes a nechas tam moznost "Vyberte" tak by Ta to malo pustit.

nikulincek
13. júl 2021

@luciakucekova do entercroatia píšete údaje o dieťati takže napíšete číslo pasu dieťaťa a svoje tel číslo e-mail. Do testu len vybrať a to vás pustí ďalej.

abcmajacba
13. júl 2021

@luciakucekova potrebuje pas alebo občiansky preukaz (už sa dá spraviť aj tak malým deťom)

simonah73
13. júl 2021

@abcmajacba tak to asi vie, myslela moznost vybrat covid pas kvoli ockovaniu alebo negativnemu testu.

abcmajacba
13. júl 2021

@simonah73 tak prečo píše "pre vstup nič nepotrebuje"?

missdiva
13. júl 2021

@abcmajacba lebo teraz uz na svete potrebujes viac doklad o ockovani/test ako doklad totoznosti

simonah73
13. júl 2021

@abcmajacba ach jo, teraz ak si nepostrehla vsetci riesia covid pasy, tie dieta do 12r do HR nepotrebuje, ale ked chce vypisat tlacivo povinne na vstup do HR, tak je taka moznost a bez toho to skratka dalej nejde, chapes? nebudeme sa tu hadam uz teraz cez dovolenkovu sezonu bavit o tom, ze dieta potrebuje na vycestovanie doklad - ci uz pas alebo OP.

abcmajacba
13. júl 2021

@simonah73 no hej ty vieš najlepšie čo si autorka myslela alebo nemyslela 👍

simonah73
13. júl 2021

@abcmajacba halooo, pozri si na nazov prispevku Enter Croatia. Vyplnala si uz niekedy to tlacivo pre dieta mladsie ako 12 rokov? Predpokladam, ze nie, inak by si vedela o com pise a nehudla by si si stale to svoje....

sono2
13. júl 2021

Nedávala som deti
Máme 4 a 2 ročné
Majú klasicky pasy
O tento doklad aj tak nemal nikto záujem
Pozerali len pasy ako také a testy

alexandra2468
13. júl 2021

My sme sa teraz vratili, dieta sme tiez nepisali do toho dokladu.
Ono to ani nie je povinne pre vstup, len vraj na “urychlenie” kontroly, ale aj tak to nikto nekontroloval 😃pozreli iba pass

abcmajacba
14. júl 2021

@simonah73 ja sa tu nebudem s tebou doťahovať, mám lepšie veci na robote. Chcela som autorke len pomôcť.

martinajurkechova
15. júl 2021

@alexandra2468 zaregistrovala si len seba a manžela? Tiež sa večer na to chystám. Starší syn má pas a menší majú op. Na test idem len ja a manžel, preto mi z toho logicky vyplýva, že by som mala zaregistrovať len nás dvoch. Nebude to problém keď tam nedám deti?

alexandra2468
15. júl 2021

@martinajurkechova no drzim palce, aby sa ti to vobec podarilo.
Je velmi pretazeny ten ich system a vsetkym, co poznam, to trvalo cely den, kym im presla registracia.
Ale to bolo v case toho predlzeneho vikendu (pred tyzdnom), mozno teraz uz to pojde rychlo.

Ja som dala len seba a manzela, 1.5r dcerka ma pass, ale nikto to nekontroloval nakolko to nie je povinne pre vstup.