ENC karta do Chorvátska

alenka7777
8. júl 2021

najde sa tu dobra dusa, ktora by nam pozicala enc kartu potrebnu na cestu do chorvatska? nasa tento rok uz dosluzila.

simonah73
8. júl 2021

myslis asi enc box. ved mozes kupit novy hned na Lučku a zvysny kredit si dat prepisat na novy. ja mam dva, ale nepoziciavam, resp. ano ale len autu, ktore ide s nami. tento rok ideme sami a tiez si myslim, ze uz nebude fungovat, lebo jeden ten box mame uz dost dlho ale ak nepojde, tak ho pojdem vymenit a kredit mi prehodia na novy a zase bude na par rokov klud.

alenka7777
autor
8. júl 2021

@simonah73
no ved to je ten problem, ze sa nevieme tak rychlo zorientovat. ze ci sa to bude dat kupit cestou tam, ked pojdeme v noci

simonah73
8. júl 2021

@alenka7777 co viem tak ano, osobne som ten prvy kupovala nieco po polnoci. stacilo tam zaklopat na dvere a pan nam otvoril a predal. ako som pisala mna asi tento rok caka to iste. aj ked my sme zmenili uz cas odchodu, tak ze chodievame okolo 4 rano a tym padom sa dostaneme na Lučko okolo asi 7 hodiny rano.

alenka7777
autor
8. júl 2021

@simonah73 ok. dik za info.

gabu_lienka
8. júl 2021

@simonah73 prosim ta a ako zistim ci este ten box funguje? Pripadne vysku zostatku kreditu? Tiez ho mame doma (od svokrovcov) ale este som nestudovala co s tym a kde treba robit

simonah73
8. júl 2021

@gabu_lienka no v prvom rade musis zistit, od ktorej spolocnosti mas. ja mam dve a teda kazdy od inej. jednu sme kupili my a druhu nam kupil a sme preplatili domacemu. k obidvom mam pristup cez net, viem si skontrolovat zostatok a viem si to pomocou platobnej karty aj dobit. popripade mi to odfot do spravy a spolu to hadam nejako dame 😉

simonah73
8. júl 2021

@gabu_lienka hm, takze to co som pisala nie je uplne pravda, citam teraz, ze spolocnosti ARZ a HAC sa zlucili, tak idem zistit ako vobec dobijem tie svoje boxy. maju na to mobilnu aplikaciu.

simonah73
8. júl 2021

@gabu_lienka tak tu je to rozpisane: http://www.vwglobe.cz/clanky/mytne-enc-v-chorva... len musi to registrovat ten, kto bol zapisany pri kupe a registracii, tak ja si viem napr zaregistrovat jednu a potom tam je moznost pridat zariadenie, tak som zvedava, ci to ani potom nepojde.