Egypt v júni

13. apr 2022

Dobry deň, aké máte skusenosti s Egyptom na zaciatku júna? Vďaka.

autor
13. apr 2022

Ešte sa opytam- je tam moc teplo na zaciatku júna? Da sa to vydrzat pri mori?

jaja20
13. apr 2022

My sme boli od cca 18.6. a bola riadna horúčava,ale fúka tam príjemný osviežujúci vetrík,plus nápoje z All inclusive pomôžu ,takže určite vydržíte 🙂
Horšie to bolo na výlete pri pyramídach,tam bol strašný hic...
Ale my sme našťastie zvyknutí.

autor
13. apr 2022

@jaja20 plánujeme ísť aj na pyramídy. Mas nejake tipy ako tam ísť obleceny? Treba aj pokrývku hlavy? Da sa tam kupit voda? Sú tam toalety? Blbe otazky ale nikdy som tam nebola dakujem

54tinka54
13. apr 2022

My sme boli na prelome maj-jún a teda horúco bolo dosť.. na žiadny výlet sme ani nešli, v tej horúčave sa nám nechcelo 🙈

lienka9
13. apr 2022

My sme boli v polke maja a teplota uplne paradna,aj vzduch aj more..moja topka dovolenka.

vikusjk
13. apr 2022

my sme boli posledny junovy tyzden a mali sme 40st teploty, ale vo vode to bolo v pohode, boli sme na vylete na lodi, kde sme sa tiez kupali v mori, cize zase ok a boli sme aj na Delfiniu show, to bolo dost narocne, kedze pieklo riadne, ale plavanie s delfinmi bolo mega, asi najkrajsi zazitok, cize celkovo mame skvele spomienky.

jaja20
13. apr 2022

My sme boli oblečení úplne normálne,pošlem foto. Na hlavu nič netreba,ja som mala obuté balerínky,manžel botasky a dcéra asi plátenky. Vodu + jedlo si zoberte so sebou z hotela,mali by vám dať stravný balíček a v zájazde je aj obed v reštaurácii,takže potom sa dobre najete. Toalety som videla len na začiatku,tam,kde sa kupovali lístky. Inak,súčasťou výletu je aj návšteva egyptského múzea,je to krása.

autor
13. apr 2022

@jaja20 ďakujem za odpoved, nadherne foto

jaja20
13. apr 2022

Určite choďte,je to zážitok 🙂