Egypt koncom augusta

14. jún 2024

Ahojte, prosim vás, zvažujem túto destináciu ako dovolenku koncom augusta. Nikdy ma Egypt nelákal ale momentálne, pre našu skupinu vychádza najlacnejšie. (3 dospelí - starí rodičia, 4 deti-starsie, jedno ,4rocne). Obávam sa hlavne stravy a horúčav - kvôli starším ľuďom a tomu 4 ročnému. Boli ste minuly rok? Išli by ste znova?

maca1984
14. jún 2024

Ahoj, pozri tu. Chodia viaceré v tomto čase. https://www.modrykonik.sk/group/12245/

autor
14. jún 2024

@maca1984 ďakujem, nevedela som, že existuje taká skupina ❤️

maca1984
14. jún 2024

Za máličko.

helenpekar
14. jún 2024

Ja som bola minulý rok v apríli. Tiež som si myslela že to bude nuda lebo mám radšej akčnejšie dovolenky. Ale bolo to super, mali sme dni keď sme len ležali na pláži a oddychovali a niekedy sme boli na výlete - mali hocijaký výber, návšteva mesta, výlet na lodi, štvorkolky v púšti.
Mne sa páčilo a niekedy za pár rokov by som nemala problém ísť znova. 🙂

sandra19860
14. jún 2024

My sme chodievali do Egypta začiatkom septembra , raz sme boli koncom augusta aj koncom júla...v pohode bolo.

drobcek8
14. jún 2024

https://dovolenka.sme.sk/i/egypt/pocasie pozri túto stránku. Teraz tam ukazuje 40, podľa mňa na konci Augusta tam bude riadne teplo. Ja by som tam s takým malým dieťaťom isto nešla, ale ako chcete. Nebola som, tak neviem porovnať 🙂 V Auguste tam ukazuje ešte teplejšie, ako teraz.

drobcek8
14. jún 2024

Ešte: kamarátka tam bola a bolo jej tam riadne zle a to si dávala riadny pozor na vodu, stravu. Zase poznám aj ľudí, ktorí povedia, že v pohode, tak neviem. Ja by som ale opäť neriskovala 🙈

zara1357
14. jún 2024

My sme sa vrátili min. Nedeľu a bolo 40 stupňov a v noci 33. August bude určite horúcejší.
Zvyčajne chodíme koncom septembra- polovica októbra a cez den je teplota cca 36 a v noci 27...

autor
14. jún 2024

Ďakujem všetkým za reakcie

ninusa221
14. jún 2024

Skús pozrieť Marsa Matruh to je môj sen len tento rok asi nevyjde. Je to stredozemne more nieje tam až tak teplo a tiež je to Egypt.