Egypt a sprchovanie

11. aug 2024

Baby prosím poraďte mi, jedna známa mi povedala že vlasy v Egypte si musím umývať tak aby sa mi nedostala voda do uší ..
To sa podľa mna ani nedá tak ich umyť… je to pravda ?

zuzubb007
11. aug 2024

Riadna kravina, to by si sa ani v bazéne nemohla kúpať ani nič, normálne všetko robiť okrem pitia vody a zuby v balenej vode umývať ostatné všetko normal

yosi
11. aug 2024

Voda je strašná sviňa. Podľa štatistík sa takmer 100% prípadov utopení stáva práve vo vode. Dokonca existuje štúdia, že plných 100% amerických sériových vrahov dlhodobo pilo vodu. To sa ti s borovičkou nestane!

mikadooo
11. aug 2024

Normálne si ich umy, všetko bude ok. Potom si uši vyčisti klasicky vatovými paličkami a je to 🙂

petamich
11. aug 2024

Prosim ta a preco? Akoze aby si sracku nedostala? 😃 Uz som asi vsetko pocula 😁

kristinapetronela
11. aug 2024

Ale áno aj do uší keď sa dostane tak chytis baktériu . Veď trochu porozmýšľajte .

yosi
11. aug 2024

@kristinapetronela Neznam jak sa tam tých vyše sto miliónov Egypťanov nakotilo, keď sa tam bežne umiera na ušné baktérie

30katrusa40
11. aug 2024

@yosi 😂👍

viestta
11. aug 2024

Ked sa bojis, daj si stuple do usi pred umyvanim vlasov. Aj na plavanie sa stuple pouzivaju uplne bezne, ak ma niekto s usami problemy

abbey1
11. aug 2024

Keď sa tak veľmi bojíte, doporučujem inú destináciu

svetlonos
11. aug 2024

Ja by som sa skôr po tých rôznych incidentoch bála žraloka, nie vody. Z choroby sa nejako vylizes, so žralokov sa ale veľmi neskamosis.

lakebabe
11. aug 2024

😂😂😂 do uší som ešte nepocula. Chodím pravidelne do Egypta treba len kvalitný čistý hotel,nejesť piate cez deviate , neumyvaj si zuby v ich vode a kúp si lieky pre istotu pri prilete , ale ak si tak extrémne ostrazita odporúčam inú destináciu, lebo budeš celý čas v strese

simona20201309
11. aug 2024

No tak jedine takto som mohla chytiť tu faraónovu pomstu! Sakra že som to nečítala skôr. To myslím úplne vážne! Ešte aj ruky sme si umyvali vodou z fľaše, ovocie sme pre istotu ani nejedli. Prisaham že viac sa už pozor nedalo dávať, vrátane probiotik!!! Takže ta bodá v ušiach je asi jediná možnosť 🫣
Ak ma ešte raz niekedy niekto prehovorí aby som sa vrátila do Egypta (teraz tvrdím že už nikdy viac! Aj keď to trvalo len pol dňa) tak dám si štuple do uší!

simona20201309
11. aug 2024

@svetlonos no neviem neviem ci sa každý vylizal... v prípade kramny vyplavalo viac úmrtí ktoré boli ututlane a s veľkou pravdepodobnosťou to bolo vodou. Niektorý organizmus je skratka slabší. Tak ako u nás niekoho zabije aj obyčajná chrípka, tak verím tomu ze nie každý sa z tej vody vylize. Ja som si chvíľami fakt myslela ze sú to moje posledne minúty. Nikdy viac egypt

lindus_esterka
11. aug 2024

Osobne nepoznam nikoho komu by v egypte urobila zle voda v ušiach, ale mozes si kupit taketo niečo

monvitka
11. aug 2024

Pocula som ze ani do intimnych miest by sa egyptska voda nemala dostat.Odporucam riadne zátky

petamich
11. aug 2024

@monvitka 😅 som si predstavila tu pripravu pred sprchou

slavomira236
11. aug 2024

@petamich 😆

klejkaez
11. aug 2024

Keby mam riešiť, čo ušiska, tak potom, čo moja vagína?, nedajbože sa tam voda dostane vo vani, v sprchaci pri umyvani 😄🙏🏼. Amen

svetlonos
11. aug 2024

@simona20201309
vies co? V rakusku detom do jedného roka nedajú sirup od kašlú. A vies prečo? Lebo jedno také dieta z toho sirupu zomrelo. Pitva ukazala, ze dieta trpelo nejakým syndrómom, o ktorom nevedeli a v spojení s tým sirupom to pren znamenalo smrť.
Z tohoto jedneho prípadu zhodnotili, zecje lepsickaselvako náhodný nezistených syndrom a následná smrť pi lieku.
Možné je vselico, ja nejdem tvrdiť, že nemáš pravdu. Každý má veru organizmus iny. Len potom treba ozaj zmeniť destinácie.

kristinapetronela
11. aug 2024

@yosi umiera ? Nikde som nepísala že niekto umrie

yosi
12. aug 2024

@svetlonos A kvôli tomu, že ten sirup nie je na trhu zomrelo X iných detí

svetlonos
12. aug 2024

@yosi
ani nie, keď je zle odu také malé deti do nemocnice. Tie sirupy na trhu sú, len ti ho nepredpokladám tu.

hara_vara
14. aug 2024

zodpovedne môžem povedať že je to blbosť 😄 väčšiu som už dlho nepočula 😆

rebeka7501
15. aug 2024

Nie je to pravda.
A tá "známa" v Egypte bola alebo je to JPP.?

niki78281
16. aug 2024

To je blbosť 🤣🤣🤣

misanthropicdann
19. aug 2024

@kristinapetronela hej a keď si umyjes ruky taktiež chytíš baktérií.
Hovadina jak mraky.