Egypt a 13 mesačné bábo

ladyiva
24. máj 2012

Ahojte, volam sa Iva a mam dcerku Ninku 13mes. zijem v Anglicku a potrebujem poradit ohladom ockovania pre malu pretoze sa chystame na dovolenku do Egypta teraz v juni..Sestricka u lekara nam povedala aby sme malu ockovali na typhoid ale ja velmi zastancom ockovani nie som (vid vsetky tie pripady ked deticky ostali po ockovaniach postihnute alebo s nasledkami...)takze neviem sa rozhodnut co robit... emoticon nema niekto z vas nejake skusenosti ohladom dovolenky v egypte aj s detickami a ak ano ako je to so stravou?bude moct papat hotelovu stravu ci radsej nie?v egypte som uz raz bola predtym ale nikdy nie s dietatom emoticon

jespera
28. máj 2012

Ja osobne by som do Egypta tak male babatko nebrala...na izbe nebudes mat sancu varit, na obchody v Egypte by som sa urcite nespoliehala....stoji ti zato ta dovolenka prave do Egypta....hocijaka ina destinacia ...len nie Afrika....ja tvrdim ze tam je iny svet a nedaj boze sa nieco stane a spolahnut sa na ich zdravotnictvo..neviem...

slunecnica1
28. máj 2012

nemusis sa bat.. su hoteli v ktorych je podavana strava specialne pre deti detsky kutik.. je tam vsetko mlieko mixovana strava atd.. treba sa informovat v cestovke alebo je to pisane aj v opise hotela.. da sa aj kupit ako mlieko a tak dokonca v Hurgade je Metro bez problemov tam kupis vsetko.. my chodime do Egypta a chodia tam aj s mensimi detickami a v pohode.. 🙂

avenev
29. máj 2012

My sme boli v Egypte este ked sme namali malu, a isli by sme aj teraz keby tam nebolo okolo 37 stupnov. Ideme doTuniska v juni je tam chladnejsie mame rocnu dceru.

julinkaz
3. jún 2012

aj my ideme v júni do Egypta s 19 mesačným synčekom, ideme prvý krát, ale ideme s mojou sestrou a jej rodinkou, ktorí v egypte boli už 3x a podľa toho, čo hovorila o strave, nemyslím si, že by deti tam mali hladovať, v ponuke majú všetko: mlieko, zabalené vody (nie otvorené), džúsy, sladké a slané pečivko, ovocie, zeleninku, rybky a kopec kopec iných dobrôt, takže podľa mňa sa nemáme čoho báť a faraónova pomsta deti nepostihuje, takže super. prajem krásnu dovolenku 🙂)))

eji
3. jún 2012

my sme boli so synom v Egypte, ked mal zhruba 2roky a bolo super, ziadne ockovanie sme nepotrebovali a ani som o tom nepocula, ze sa davaju ludia ockovat, ked idu do Egypta
Ale keby som mohla poradit, ked Afrika, tak urcite Tunis

katarinkad
7. jún 2012

@ladyiva
ja Egypt milujem, je to nadherna krajina a isla by som tam kedykolvek zas a zas 😉 Vobec nesuhlasim s @jaspera . Ak pojdete do "lepsieho" hotela so sluzbami All Incslusiv, tak myslim ze sa nemas coho obavat. Podla mna egyptania su velmi mili k detom a maju super sluzby pre deti - ihriska, bazeny, smyklavky, detske kutiky, v restauraciach stoly s jedlom pre deticky. 😉
Jedine coho by som sa obavala je horucava v letnych mesiacoch.
Ockovat urcite nedavaj, to je blud. 😨 Do Egypta ziadne ockovanie nepotrebujes. Keby ste mali nejake crevne problemy, tak v kazdej lekarni kupis lieky - napr. Antynal a ten hned zaberie. Je aj sirup pre male deti. 😉

ladyiva
autor
7. jún 2012

@katarinkad
dakujem.to si urite zapisem nazov toho sirupu keby nieco.hotel nebude mat menej ako 4* a bude all inlusive tak dufam ze urcite nic nechytime aj bez ockovania 😒

katarinkad
7. jún 2012

@ladyiva ono chytit mozes ty aj dieta kadeco aj doma 😉
V Egypte treba pit len balenu vodu a aj zuby umyvat takouto vodou. My sme boli naposledy v Egypte teraz v aprili, boli sme v 5* hoteli kde bolo fakt cistucko, dodrziavali sme hygienu a aj tak sme vsetci dostali hnacky. Dali sme si asi 2x Antinal a hned zabral, na druhy den nam uz nic nebolo a mohli sme si uzivat dovolenku dalej. 😵

kamko144
3. júl 2012

Chcem sa opytat na hotel The Three Corners Sunny Beach Resort***** ci ste tam niektora bola v tejto sezone a nejaku aktualnu recenziu ked sa da.Ideme aj s detmi 12 a 8 rokov.Dakujem.

miss_stanya
3. júl 2012

@kamko144 zijem v Egypte a Sunny Beach je jeden z mojich oblubenych pracovnych miest. Je to vyslovene rodinny hotel, pokojna atmosfera, prijemny personal - mne sa tam na nich nikto nikdy nestazoval nastastie 😉 S detmi sa nemusis bat, maju super aquapark, dobre jedlo, nie je to ziadna masovka....uzite si

avenev
18. feb 2013

@katarinkad Ahoj nasla som prispevok ze ste boli v aprily v Egypte. Kolko stupnov tam vtedy bolo a co more bolo uz teple? Lebo mame moznost ist posledny apriovy tyzden alebo prvy junovy tyzden a nevieme sa rozhodnut kvoli malej. Pozerala som priemerne teploty mora a vsade pisu inak okolo tyhc 22-23 stupnov. dakujem 🙂

katarinkad
18. feb 2013

@avenev Boli uz vtedy horucavy 😝 🙂 28-30 stupnov, co teda uplne staci, more teple, vo vacsine bazenoch bola vyhrievana voda. Akurat vecer sa skor stmievalo, cca o 19:00 hod. Ale aj vecery boli teple.