Egypt 2024

25. sep 2023

Dobry den, chcela by som ist buduci rok do Egyptu. Este sme tam neboli. Moj strach bol vzdy vacsi. Predsa len mame deti, cize bojim sa zazivacich problemov (ano viem, ze tie mozu dostat aj na Sirave, ale predsa len ta pravdepodobnost je v egypte asi vacsia)…. Ale existuje rezort, kde je to s hygienov velmi vysoko? Alebo na co sa zamerat? Co sledovat? Deti maju 11 a 4 roky 🙂
Alebo to neriskovat?
Dakujem

stellarstar
25. sep 2023

Pridaj sa do sk Egypt tam denno denne téma

autor
25. sep 2023

@stellarstar dakujem. Pozriem

A opravujem si tu strasnu chybu …*s hygienoU 🫣

ivkav5
25. sep 2023

Je to veľmi individuálne, určite ti tu napíše 20ľudí pozitívnu skúsenosť a ďalších 20 negatívnu a bude to len a len na vás, aby ste sa rozhodli, či ste ochotní risknúť a zistiť až na mieste, alebo ste radšej za bezpečnosť a pôjdete inam. Zo skúsenosti rodinných príslušníkov je to individuálne a nemyslím, že to je o rezorte a hygiene, ale skôr o imunite alebo danom organizme..Sestra boli toto leto v špičkovom rezorte, jeden z najdrahších a najlepšie hodnotených…celú dovolenku boli vysmiatí (keďže sme ich všetci odrádzali a upozorňovali, že nech dávajú pozor na faraonovu pomstu, nech radšej zvolia inú destináciu), tak sa tešili, že ich to minulo a potom to prišlo- 2 dni pred odchodom sestra sa doslova vys*ala z podoby 🙈 bála sa, že neodletia…jej muž nič…Brat taký istý zážitok spred 3 rokov, preto im Egypt neodporúčali…pred dovolenkou sa 2 týždne dopovali probiotikami, na dovolenke sa aj napriek luxusnému rezortu obmedzovali, nepili drinky kvôli ľadu atď, ale aj tak ich to neminulo..

katkaseiner
25. sep 2023

za mna chodte urcite ..ono to ale nie je len hygienou, proste tam je ina klima. Ja odoorucam rezort v ktorom je klinika - vyuzila som aj ja aj 3rocny syn (za 20 minut nas dali dokopy)

autor
25. sep 2023

@katkaseiner vies mi napisat konkretny rezort prosim?

autor
25. sep 2023

@ivkav5 ano viem, ze je to silno individualne 🤨 len som mozno chcela pocut skusenosti

ivkav5
25. sep 2023

Ja verím, poznám to, tiež radšej počujem vždy názor ľudí 🙏 Len je to veľmi individuálne a teda môžete mať uuuplne inú skúsenosť ako 100ľudí tu 🙏 podľa mňa je to skôr od vašej povahy a od toho, či ste ako rodina na to pripravení keby naahodou vás niečo chytilo, či ste s tým ok, že môžete mať pol dovolenky veselo alebo či skôr ste za nejakú overenú klasiku a pohodlie (to sme my🙈🤣)…

oliverceky
25. sep 2023

@ivkav5 V akom hoteli bola sestra?

ivkav5
25. sep 2023

@oliverceky uff ja názov neviem, môžem prezistiť…

pe_mi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evickuska
25. sep 2023

za mna odporucam 🤗 len nepit vodu z kohutika a ist do hotela kde je lekar k dispozicii cize cez cestovku 😊

daniela2202
25. sep 2023

Ja by som už do Egypta nešla... nič výnimočné, max. ten ich smrad či puch, či ako to nazvať.... a more nič moc, krajšie je v Chorvátsku.... a pravda - srali sme a grcali 😂👎

jaja20
25. sep 2023

@daniela2202 Pozri Marsa Matruh,tam je more krásne, takmer ako v Karibiku 🙂

pokinka
25. sep 2023

Tento rok sme boli s dvomi deťmi (3,6r) v hurgade. Zásada bola nejesť ovocie a zeleninu, ktoré boli umývané vo vode, tak sme jedli len varenú stravu, dalo sa to týždeň prežiť. Vodu sme pili samozrejme len balenú, ktorú dávali každý deň do izby + v reštaurácii. Aj zuby a kefky po čistení sme si umývali len balenou vodou. Denne som nám dávala probioticky sprej m33 a všetko bolo OK. Ja s manželom sme mali raz hnačku, ale dali sme si immodium čo sme mali z domu a kľudne sme cestovali domov.
Za nás odporúčam 🙂

katkaseiner
25. sep 2023

my sme boli v Jaz Aquamarine ale ten neodporucam kvôli odlivu. Ostatne tam bolo super, deti boli malé takze odliv nám nevadil (mali 3 a 6 rokov). Nakolko ani nesnorchlujeme tak to bolo ok

mirka414
27. nov 2023

Egypt je buď alebo ..buď si ho zamilujete a bude to droga,alebo sa vám tam páčiť nebude a nebudete tam nikdy inokedy chcieť ist .