Dubaj 2 dospelí +1 dieťa

25. okt 2023

Zvažujeme dovolenku v Dubaji 2 +1 dieťa (2 roky).
V cestovke nám spravili ponuku cez Kartago.
Hotel 3km od Dubai Mall, Fontány... a 2,9km od plaze.
Hotel má bus ,ktorý chodí na pláž a k nákupným centrám zdarma.
V cene je v podstate všetko aj poistenie a stravu sme si dali raňajky.
Spolu to vyšlo 2600e ...

Je to dobrá cena ?

tahomi
25. okt 2023

Tak este dolezity faktor - kedy a na ako dlho.

autor
25. okt 2023

@tahomi v polke apríla a na 8 dni 🙂

tahomi
25. okt 2023

Este taky point, pozri si ako padne ramadan tento rok.

autor
25. okt 2023

@tahomi nie je dobre ísť cez ramadan ?

autor
25. okt 2023

@tahomi tak 11 marec až 11 apríl vychádza. My ideme 14. Apríl.

vlado818
26. okt 2023

Na mna vela. Kupujem za 100€ letenku osoba.( Wizz z viedne)
Hotel na bookingu vyberiem.

zuzanka.zuzu
26. okt 2023

cena pre 3 os. na 8 dní celkom ok ale závisí od hotela aký pekný ste si vybrali. lebo za tú cenu viete zohnať aj pri mori (nie prvý rad ale v pešej dostupnosti áno). bus k fontáne jazdí zadarmo snáď odvšadiaľ z hotelov, jazdiť k moru by ma nebavilo

autor
26. okt 2023

@zuzanka.zuzu my sme nechceli pri mori ale priamo v centre skôr takže to nám vyhovuje. Nejde nám až tak o kúpanie skôr atrakcie pobehať. Hotel je pekný 4* vyhlad priamo na burj khalifa

autor
26. okt 2023

@vlado818 áno jasne len my chceme ísť cez cestovku, je nám to s malým dieťaťom pohodlnejšie. Viem ze bez CK to vyjde lacnejšie. Keď bude malý väčšii určite pôjdeme takto bez CK.

dencii
26. okt 2023

Podľa mňa na to ze idete cez cestovku dobra cena, my sme boli minulý rok koncom marca 2+1 (5 ročná dcéra) a vyšlo nás to o tisícku viac, my sme ale chceli hotel all inclusive s vlastnou plazou, išlo nám prioritne o kúpanie a vyžitie pre dcéru, na výlety v meste sme boli 2 dni (taxíkom, sú mega lacné a všade sa dostanete za pár korún, my sme boli 15 min jazdy od centra). S dvojročným by som si moc nerobila ilúzie o poznávacom zájazde, hlavne v tom teple. A čo sa týka ramadanu, vôbec žiadne obmedzenia kvôli tomu neboli, to by som neriešila vôbec. Len nám povedali nech sa v obchodnom centre nepromenadujeme s jedlom v ruke

zuzanka.zuzu
26. okt 2023

tak výhľad na Burj Khalifa je asi odvšadiaľ 😀 potom by som teda hľadala bližšie k fontánam aby som aspoň do jedného nemusela ísť busom

mamamima
26. okt 2023

@vlado818 wau, boli sme viackrat a dlhsie hladam letenku a s predstihom, ale za 100 sa mi este nepodarilo najst. Cez Wizz.

oliverceky
26. okt 2023

@dencii v kt hoteli s All inclusive ste boli?

dencii
26. okt 2023

@oliverceky Riu hotel Dubai. Tento rok v marci sme boli, neviem prečo som v tom ze už je ďalší rok 😄

oliverceky
26. okt 2023

@dencii môžem poprosiť recenziu? Má aj vysoké tobogány pre pubertiakov?
Vyberám Riu alebo vedľajší Centara.
Vďaka

dencii
26. okt 2023

@oliverceky za nás top dovolenka, aj poloha hotela aj služby v hoteli. Áno sú tam aj veľké tobogany (v jednom bazéne pre menšie deti, v druhom pre vacsie/dospelých). Centara je hneď vedľa, bola som sa poprechádzať aj na ich plazi, ale keď porovnám takto vizuálne lepšie to vyzeralo v Riu (aj lehátka aj slnečníky aj celkovo vonkajší dojem z hotela). Kamaráti ale boli aj v centare a tiež chválili

oliverceky
26. okt 2023

@dencii tak radšej Riu?
Ďakujem

dencii
26. okt 2023

@oliverceky s centarou to viem porovnať len vizuálne ale na dojem určite lepši Riu (novší, modernejší, čistejší)

oliverceky
26. okt 2023

@dencii 😀👍

jajanka31
1. nov 2023

Dieta v case dovolenky bude mat uz 2? Lebo do 2 by vychadzala ina cena...

ivanka2222
3. jan 2024

@dencii ahoj prosim Ta na cestovka ma uvedené ze vodný park od 120cm akože všetky detské bazény s atrakciami sú takto alebo len tie veľké tobogany ??

dencii
4. jan 2024

@ivanka2222 zda sa mi ze aj ten bazén s menšími smykalami mal tabuľu od 120cm (nie som si istá musela by som fotky popozerať ci to tam neuvidim) ale nikto to tam neriesil, moja dcera este doteraz toľko nemeria a boli tam od nej aj mladšie deti