Dovolenková destinácia pre dvoch zaľúbených

30. jan 2023

Baby viete mi poradiť destináciu, miesto, rezort, hotel pre mňa a môjho priateľa? Chceli by sme niečo pre dvoch zaľúbených ľudí ktorí si chcú užiť peknú dovolenku. Ďakujem. Ak by som mohla s ktorou cestovkou ste boli spokojné? Aké potrebné doklady sú nám treba nato aby sme mohli vycestovať (pás mame).

melanta
30. jan 2023

V rámci EU vám stačia OP, mimo pas. Ak chcete romantiku a miesto pre zaľúbených, odporúčam hotely označené ako adult friendly, čiže nebudete musieť cez deň počúvať vreskot detí a podobne. A vyberala by som all inclusive a plážový hotel, aby ste sa o nič nemuseli starať. Cestovku neporadím, chodíme bez. A destináciu, ak v rámci Európy, tak Sardínia, grécké ostrovy, Kanárske ostrovy. Pekná je aj Mallorca, boli sme minulý rok, ale vybrali sme si hotel mimo CK a mimo strediska, pretože strediskové hotely majú verejnú pláž, na ktorej sú všetci a s romantikou a kľudom to nemá nič spoločné. A zvyšok závisí od rozpočtu.

crazy_cat_lady
30. jan 2023

my sme boli velmi spokojny v Grecku, ostrov Kos, sentido pearl beach hotel.. je to adult friendly, cize bez deti. maju rozne typy izieb - zdielany bazen/virivka na izbe ... nepamatam si uz presne, cez aku cestovku sme isli ale bolo tam skvele, plaz bola rovno pred hotelom, more ciste, relativne teple (boli sme v septembri). mali sme all inclusive. co sa tyka cestovania, tak v ramci EU Vam staci OP, inak treba aj pas. buduci rok by sme chceli vyskusat Zakynthos, ale hotel este nemame vybraty 🙂

queen_mary
30. jan 2023

Amalfi, Positano, francuzska riviera... a nesla by som do hotela cez cestovku. V tych jedalnach hotrlovych sa straca vsetka romantika, pokial to teda nie je nejaky boutique maly hotel

teleskop
30. jan 2023

NA IBIZE SOM MALA svadbu, odporucam

oblecenie99
30. jan 2023

Plavba loďou...?

martinka13
30. jan 2023

No chcelo by to vedieť aspoň rozpočet. Za mňa je topka Maldivy, aj keď to môže vyznieť gýčovo.

lilyianka
30. jan 2023

Osobne by som bola za Maledivy.

casillas28
30. jan 2023

Sardinia je prekrasna 🥰

autor
30. jan 2023

@martinka13 1000Euro viac nie

terezia323
30. jan 2023

Na jedného?

autor
30. jan 2023

@terezia323 nie nie už obaja

tiezjedna
30. jan 2023

za tisíc € by to mohol byť pekný predĺžený víkend v Ríme se vším všudy😉

terina25
30. jan 2023

Za 1000€ tak mozno vikend v prahe alebo vieden

terina25
30. jan 2023

A aj budapest este sa da

queen_mary
30. jan 2023

Rim, Paris, Valencia, Malaga, barcelona.

Potom atypickejsie: lago di garda, lago como, provensalsko, wolfgangsee, benatky mozno, ...

Tyzden to asi nebude, ale take 4 noci v pohodke. 🙂

tiezjedna
31. jan 2023

Ešte mi napadá, mrkni na "si italy", to by na 4-5 dní tiež mohlo klapnúť do tisícky a je to prekrásne!

martinka13
31. jan 2023

Tal potom nejaký pekný wellness hotel na Slovensku.

evka64
31. jan 2023

Treba hladat hotely cisto pre dospelych, ze by ste nali klud a nehulajali tam deti :D My sme boli na Krete edte pred detmi.

kiki68
1. feb 2023

Podla mna Maldives, Mauritius, nieco pre adult only, co si treba uzit bez dietata este

tiezjedna
1. feb 2023

@kiki68 to bez debaty. Ale na to sme potrebovali oveľa veľkorysejší budget než 1000 € pre dvoch 🙂 Za to nekúpiš ani letenky... Zakladateľka sa bude musieť uspokojiť s niečím dostupnejším 🙂

yoxinka
1. feb 2023

@kiki68
Kočka píše, že majú na to dokopy 1000€. Maurícius a Maldivy sú nie že iná liga, ale úplne iný šport, pokiaľ sa bavíme o peniazoch.

tiezjedna
1. feb 2023

@yoxinka presne, zhruba tak 5x 😅

kiki68
1. feb 2023

@yoxinka tak to potom daju mozno nejake Taliansko