Dovolenková chalúpka

nadhera
6. máj 2012

Maminy, aj nie maminy,proste osôbky Modrokoníkovské 😉 máte chalúpku,domček,chalupu,domisko aspoň na pár dní v roku voľné ? Ponúknite 😀 Ide leto,prázdniny a veľa maminiek by isto trávilo pár dní mimo domova - za dobrú cenu. 😀 Sama privítam prijateľný nocľah okolo Raja - slovenského, Tatier.... 🙂

miskakyska
6. máj 2012

@nadhera ahoj..zachvíľku Ťa zamknú a pošlú na modrú strechu,to ja len aby si bola v obraze :o) nič v zloom

nadhera
autor
6. máj 2012

@miskakyska na strechu nechodim ☹

nadhera
autor
6. máj 2012

@miskakyska dakujem za upozornenie ☹

miskakyska
6. máj 2012

@nadhera aj mňa tam už vysánkovali kvôli oknám..ale tiež som tam ešte nebola,ani nechodím :o) som verná koňovi hehe

nadhera
autor
6. máj 2012

@miskakyska tak dufam,ze sa ohlasia maminy s volnou chalupkou a nie mamina,ktora to necha stopnut 😠

nadhera
autor
6. máj 2012

@miskakyska napad nie zly, tiez by som rada stravila celozavodnu dovolenku v Raji,Tatrach...

miskakyska
6. máj 2012

@nadhera tych stopariek je tu ako nas.....!..ináč aj ja niečo také hľadám na leto..dúfam,že sa niekto ozve!!

nadhera
autor
6. máj 2012

@miskakyska tiez by so rada takto stravila leto 😀 snad sa dake maminy ohlasia 😀

mmonika
6. máj 2012

@nadhera my sme boli munuly rok tuto http://www.vikendovechalupy.sk/ a nesmierne sa nam pačilo.. ak sa podarí tak 100% pojdeme aj teraz -- - 😉

janamama
8. máj 2012

naša chalúpka je www.goralsky-dvor.sk . Máme ju radi, stále niečo zlepšujume, vymieňame, podľa možností.