Dovolenka v zime

simkam2912
11. aug 2023

Prosim vas kde chodite na dovolenku v zime( myslim k moru),nieco aj cenovo co sa oplati? Dakujem

viky173
11. aug 2023

Kanare juh Gran Canarie alebo Tenerife

martinmmartin
12. aug 2023

Ak sa chces kupat tak musis ist riadne na juh ale wizzair ma lowcost letenky do abu dhabi z viedne za par supov, tak momentalne tam ti zahraju najviac muziky za tvoje €

miadi
12. aug 2023

Tam kde je teplo v zime sa cenovo oplati ist v lete ked je tam Strasne teplo alebo obdobie dazdov. Karibik je dobry do polky Decembera potom je studena voda a potom az okolo marca je to lepsie . Tie destinacie kde je v zime teplo su popularne Hlavne v zime.

melanta
12. aug 2023

Za mňa Maldivy a Mexiko. Vianoce budeme na Tenerife.

muchotrafka298
12. aug 2023

Zalezi od toho, ze co od dovolenky ocakavas a kolko mas na nu financi. Lebo ak sa chces okupat a mat 30 stupnove teploty, to v Europe tazko najdes. Mexiko, Dominikanska republika, Kuba v Karibiku by napriklad splnili poziadavku o kupani a teple. Potom trebars Maledivy, Seychelly, Mauricius, ale tiez to je z vyssej cenovej hladiny.

V Europe sa v tom obdobi neokupes nikde, ak nie si otuzilec. Lebo su destinacie, kam sa chodi, trebars vyssie spominane Kanarske ostrovy, ale tam proste teplo na kupanie nie je.

tenerifka
12. aug 2023

@miadi mne bolo v Doominikanske aj v marci zima😂

hladamematku
12. aug 2023

@simkam2912 kedysi Egypt strašne lacné, pohodička, potom kanárske nikde som sa neokupsla ale..nerada lietam dlho čiže ďalej neporadim

queen_mary
12. aug 2023

Cenovo najdostupnejsi mas dubaj alebo abu dhabi, ak chces ist cez cestovku. Na kanaroch sa v zime neokupes.

Ak ides sama, tak budes mat.cenovo najdostupnejsie to, kde natrafis na najlacnejsie letenky.

A este by som opravila @martinmmartin , letenky za par supov aktualne nezizenies. Ani z wie do abudhabi, ani z ba do dubaja. 😉