Dovolenka v Terchovej 2015

nika1082
12. júl 2015

Keďže ideme do Terchovej chcem sa opýtať, čo by sme si mali určite pozrieť v okolí Terchovej. Ďakujem za inšpirácie 🙂

zarica
12. júl 2015

Janosikove diery, Chleb, vratna dolina ☺

evelynm
12. júl 2015

Vcera som sa vratila z Terchovej, bola som tam v tabore ako veduca 🙂 . Urcite sa povozte na vlaciku, slecna sprievodkyna podava pekny vyklad. Odporucam haluskaren http://www.covera.sk/ , vyborne halusky, pekne prostredie. Betlehem v kostole, oproti múzeum, bazen v hoteli Terchovec...

blska381
12. júl 2015

Treba sa odviest aj uvratovou zeleznickou vychylovka,v pripade skaredeho pocasia je fajn jungle park mois alebo detske centrum kongo v ziline,aquarelax dolny kubin, lanovka na chleb,v lese pri hoteli boboty chovaju diviaky a mini zoo je pri hoteli gold v centre terchovej

nika1082
autor
12. júl 2015

@evelynm
@blska381 žienky, veľmi pekne Vám ďakujem za inšpirácie, budeme sa snažiť všetky zrealizovať, už sa veľmi tešííííme 🙂 🙂 🙂

blska381
12. júl 2015

Ak uz mas deti nad 2 roky tak sa da aj splavit rieka orava,my sa tento rok chystame tiez opat do terchovej a chceme to skusit

macik33
12. júl 2015

Tiež sa chystáme v auguste, ešte by som navrhla hrad Strečno alebo o niečo dalej Oravský hrad,ten je krásny 🙂

blska381
12. júl 2015

Aj vylet lodou po oravskej priehrade na slanicky ostrov stoji za to,je to tiez sice trochu dalej, ale da sa zrealizovat pri dobrom naplanovani a pri strecne na nezbuckej lucke je koliba panorama a maju tam zvierence a nemozme vynechat jazdu cez vah na kompe ☺

delia933
12. júl 2015

na Terchovej su krasne Janosikve diery, na Zázrivej v osade Havrania vozia na konikoch dospelých aj deti a hned prva chalupka v tej osade ma jedna pani maly krasny obchodik-dielnicku krasne rucne vecicky tam ma , poznate podla vyvesenych tkaných kobercekov na plote ozaj krasne. Kupila som tam deckam take latkove rucne site sovicky aj konika boli nadseni, najlepsia hracka z dovolenky momentalne. Oravsky hrad uzasny, tyzden na dovolenke bolo malo, je to nadherny kraj.

nika1082
autor
12. júl 2015

@blska381 tak to by som sa bála ja a keďže syn bude mať ešte len 2 roky, tak to určite nie

nika1082
autor
12. júl 2015

@delia933 koníky určite nevynecháme, lebo moje deti majú rady zvieratká a určite budú mať veľkú radosť 🙂

delia933
12. júl 2015

@nika1082 tie koniky su ked pojdes do zazrivej treba ist stale po sipke smer horsky hotel Havrania, prides do osady Havrania, zacina taka chata a dom kde je ten obchodik s vecickami a potom po ceste asi tusim 5 dom je to agropenzion Boronco, najdes lahko.

nika1082
autor
12. júl 2015

už si budem musieť zobrať papier a všetko si zapísať, lebo je toho už akosi veľa, aby sme na niečo nezabudli VĎAKA 🙂

delia933
12. júl 2015

@nika1082 no jasne nasa vyprava mala cely papier a vecer sme planovali a odskrtavali 😉

lubkalubka1
12. júl 2015

Stará Bystrica - je asi 15km od Terchovej - tam sa nachádza jediný slovenský orloj, je tam krásne prostredie, budete prekvapení. Vychylovka.- to je asi 30 km od Terchovej. tam je Skanzen Slov. dediny a historický vláčik- tiež super zážitok......