Dovolenka v Taliansku - hotel so stravou

2. jún 2022

Radi by sme išli k moru tento rok konečne po 3 r.
Co som pozerala pár hotelov, ktoré nám boli odporučané v HR, Turecku skoro všetko vypredané a ceny o 30% vyššie.Kde plánujete ísť?Nemá niekto typ na dobrý hotel v Taliansku so stravou max stred Talianska Palmová riviéra?Každý má plné ústa reči ako nie si peniaze, COVID a čo otvorím stránku to vypredané.A to sme sa každý rok rozhodovali až začiatkom augusta.

zmrzlinka2021
2. jún 2022

Čím neskôr kúpiš, tým drahšie, nafta ide hore. Skúste pozrieť maltu, siciliu.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicicka
2. jún 2022

Teraz je to celé zle s dovolenkami. My sme zajednavali hneď po Vianociach AI v Bulharsku. Cena bola fajn ale hlavne boli dobre priletove a odletove časy. No a včera mi píše z cestovky že odletove časy sa zmenili, ale že uuuplne naprd. Manžela skoro vystrelo a dovolenka sa ta skráti cca o 1 deň. Uvažovali sme nad stornom ale za tú cenu by sme teraz nenašli že vôbec nič. Tak sa s tými časmi pomaly zmierujeme 🙈

autor
2. jún 2022

@zmrzlinka2021 nechcem ísť letecky..
@mb2021 tak ma pouc ako to je?Rodina mi robí v cestovke, ale majú exotiku a letecké destinácie ľudia kupujú od februara

lauraa
2. jún 2022

Pozeram Rimini, mam nejaku ponuku, mozem ti pre poslat hotel ak chces, ale ceny su aj tak strasne...

nicicka
2. jún 2022

Napriklad

nicicka
2. jún 2022

Alebo

nicicka
2. jún 2022

Možnosti sú. Len treba hladat

katinka71
2. jún 2022

my uz mame rezervovanu dovolenku v taliansku od 3.9 s AI sluzbamy asi 40 km nad Rimini za 900 e na tyzden pre 3

autor
2. jún 2022

@katinka71 to nemôžeme kvôli škole syn mi nastupuje do prvej triedy.
@nicicka zaujímavé booking som nepozerala, ale 500 m od pláže a bez stravy je dosť.Ani nepotrebujem bazén, dobre izby len aspoň polpenziu
@lauraa stačí mi názov hotela ďakujem🙂Páči sa vám tam boli ste už?Ja som bola len v Lignane, keď boli deti malé

nicicka
2. jún 2022

No to sú len aparmany

eviku777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ratira
3. jún 2022

Tak to sa treba rozhodovat podla seba vies ako a nie davat zbytocne na reci inych lebo to ta len otravi 🙂 Treba pozerat stranky mozno budu este nejake pobyty za dobru cenu.