Dovolenka v Taliansku

18. feb 2023

Poradte nam.Autom s detmi, pubertak a mladsi skolsky vek
Lido di jesolo
Lignano Sabbiadoro
Bibione
Rimini
Ine?
Tak aby sa dalo vecer prejst po meste,promenade,trosku nech to tam aj zije ako v Lido tam sme uz raz boli. Chceli sme zmenu.pojdeme autom z vych.Slovenska

marci77
18. feb 2023

skuste si precitat info aj tu v skupinke, tam sa to stale riesi
https://www.modrykonik.sk/group/7606/

a teda najviac oblubene, co tam citam je bud Bibione alebo Lignano
....ale my napr. zvazujeme aj Caorle, alebo Caorle Altanea (nam by aj nevadilo, keby to bolo kludnejsie letovisko), nejake animacie su tam, aj vecer program ....

ostatne mesta si pojdeme pozriet v ramci vyletu

sorciera24
18. feb 2023

naše oblubene je Lignano....pláž krásna, cista, voda tepla, piesok, platene i volne pláže, promenada pri mori, aj v meste, vhodne pre deti ci pubertu.....a smaozrejme super pizza, gelato,...

marci77
18. feb 2023

a este som chcela napisat, ze v hoteloch v okoli letoviska Rimini, ponukaju hotely aj all inclusive a plazovy servis zadarmo
tie hotely na severe uz ani nepozeram ....velmi poskocili tie ceny, tam sa oplatia iba apartmany

napr. ja sledujem cestovku
www.viaadria.eu (oni obcas pridavaju take ponuky), maju aj FB stranku

sunshine_18
18. feb 2023

Lignano

gondyo
18. feb 2023

Lido estensi, aj do kempu sa dá...

jaga18
18. feb 2023

20 rokov chodíme do Talianska. Boli sme už vo všetkých letoviskách na severe, no oblubene u detí je Lignano. Boli sme tam cca 6-7x a aj tento rok tam ideme . Ale jedine Lignano Sabbiadoro, v Pinete nám chýbal ten večerný a nočný ruch a animácie

kvietok2012
18. feb 2023

Boli sme v Lignane aj v Bibione...viac sa nam páčilo v Lignane, je tam viac atrakcii pre deti...keby som si mala vybrat tak urcite Lignano.

grace55
18. feb 2023

Lignano. Je tam aj aqua park a krásna ZOO, večer to v meste žije. Pre 2 rokmi sa dali na OP požičať zadara bicykle.

autor
18. feb 2023

Dakujem.A cez co aku stranku chodite
Booking ma v nasom termine az jednu vyhovujucu ponuku v Lignane

sorciera24
18. feb 2023

cez lignano.it su to tal. agentury, cenovo vyhodnejsie nez booking, zadas parametre a vyhodi ti kopu apartmanov

zuzickazah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz