Dovolenka v Taliansku

2. jan 2023

Dobry vecer. Nikdy sme neboli na dov.v taliansku. Potrebujem poradit miesto kde sa oplati ist, blízko k moru a nie daleko od slovenska, kedže chceme ist autom. Dakujem

mata1001
2. jan 2023

Pridaj sa do skupiny Dovolenka v Taliansku...tam ti baby poradia..

ivula0807
2. jan 2023

Nám sa veľmi páčilo v Lido si Jesolo 🙂 boli sme autom s vtedy 3 ročnou dcérou 🙂

dori92
2. jan 2023

Bibione, konkrétne časť Pineda, úžasne bolo 😍😍

limoncino
2. jan 2023

Tiež odporúčam Bibione, je to blízko, pláže sú krásne široké, more plytké, raj pre deti.
Vo fotoblogu mám článok o jednotlivých častiach 🙂, možno Ti to pomôže

https://www.modrykonik.sk/blog/limoncino/article/bibione-db5f0n/

sorciera24
2. jan 2023

My chodievame dlhé roky do Lignana....celý sever je viac menej rovnaký....len si vybrat

autor
3. jan 2023

Dakujem. A mozno sprosta otazka, ale ked som bola dieťa a boli sme v tal., nedalo sa ist na vsetky pláze...boli platené? Neviem...

limoncino
3. jan 2023

Neviem ako to myslíš, ale hore na Bibione sú pláže voľne pristupne, platis si lehátka, ale pred lehátka si môžeš normálne ľahnúť, avšak bez vlastného slnecnika, či stanu pre deti. Ak chces takto, musis si nájsť voľnú pláž. Výnimkou je Pineda tam si nesmieš ľahnúť pred slnečníky (nerucim že to takto je doteraz, možno už sa smie).
S tým čo si písala som sa stretla na Sicilii, tam na niektore pláže púšťali len po zaplatení, ale pláže ktoré som pochodila na severe, tam nikde

lucyl13
3. jan 2023

Za nás ak sever - tak Caorle a druhé miesto Lignano.

sorciera24
3. jan 2023

možes ist na vsetky pláže, ale su tam časti, kde si platíš za lehátka a slnečník a nemožes si tam doniest svoje (tých je viac) a potom volne pláže (spiaggia libera), kde si môžes zložiť svoj stan, slnečník, lehátka.....my chodime do Lignana a je to tam takto podelene, radsej chodime na tu volnu pláž, lebo mame kopu veci a zložíme sa hned pri mori (takže aj ubytko hladam blizko takej pláže), ale niekto si radsej zaplati slnecnik (na tych platenych)

drzaopica
3. jan 2023

Máš malé deti?Ja to tam milujem všade cca rovnaké, ale vadí nám plytká voda.Deti máme už teenegerov.Uplne stačí Lignano, Bibione aj, keď pekne Taliansko začína od polovice dole🙂

lucky_girl
4. jan 2023

Ja som bola v minulosti v RIMINI. A páčilo sa mi 🙂

jantato
29. máj 2023

baby prosím vas a kde je pre deti(maju 8 a14rokov) lepšie? Lignano alebo Lido di Jesolo? aj pekna plaž a teda aj nočný život, aquapark,lunapark... ďakujem